Helal Akreditasyon Yüksek Maaş ile Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman?

Helal Akreditasyon Yüksek Maaş ile Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman?

Helal Akreditasyon Yüksek Maaş ile Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman gerçekleşecek? Yüksek maaşla personel alımları başvuru ekranları ne zaman aktif olacak? Kamu Personelliğe başvuru tarih süreçleri nedir?

Helal Akreditasyon Personel Alımları Gerçekleştirecek!

Helal Akreditasyon Kurumu yeni personel kontenjan planlamaları yapılarak kadroya personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni personel alımların olacağını ve başvuruda bulunmak isteyen adaylara müjdeli haberi vererek yakın süreç içeresinde başvuru ekranların aktif edileceğini yayınladı. Kamu personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar Helal Akreditasyon Kurum bünyesinde personel olarak görevlendirerek personel alımlarını gerçekleştireceklerdir.

Kamu Kurumuna Yüksek Maaşla Personel Alım Süreç Duyurusu

Helal Akreditasyon Kurumu personel alımları gerçekleştirmek için yeni kontenjan planlamalarına gidilerek halen devam etmekte olup planlamaların belirtilen tarihe kadar planlamaların en kısa sürede biteceğini ve planlamalardan sonra yeni personel alımlarını gerçekleştireceğine dair duyurularda bulundu. Kurum tarafından talep edilecek branş alanında çalışabilecek ilgili alanla bilgili ve mesleki tecrübe olması istenecektir. Adayların talep edilen branş alanlarıyla ilgili nitelikleri ve koşulları taşıyor olması gerekmektedir. Adayların branş alanlarında mezun olunması gerekmektedir. Kurum tarafından başvuru süreçleri tarihleri arasında adayların müracaat etmeleri gerekmektedir.

kurum-personel-alimi.jpg

Kurum Tarafından talep edilen Personel Branşı

Uzman Yardımcısı (Gıda mühendisliği), Uzman Yardımcısı (İlahiyat)

Helal Akreditasyon Kurumuna Alınacak Personel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Olmak. Adayların adli sicil dosyası temiz ve arşiv kayıtları bulunmuyor olması. Belirtilen Branş alanlarından mezun olmak. Adayların konuşma diksiyonuna muhakeme gücüne sahip olması. Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı yeteneğine sahip olması. Genel Kültürü iyi olması.

Helal Akreditasyona Personel Alımı Başvuru Tarihi

Kurum tarafından belirtilen başvuru tarihi 14 Kasım 2022 ile 20 Kasım 2022 tarihine kadar müracaat edebileceklerdir. Başvuruların henüz başlamayıp kontenjan planlamaları devam etmekte olup kurumun belirttiği tarihe kadar planlamalar bitirilerek personel alımlarına geçilecektir. Adayların başvuru tarihine kadar beklemeleri gerekmektedir. Adaylar kariyer kapısından giriş yaparak İLN0000486 ilan numarasıyla iş başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum