Hastaneler 94 İşçi ve Personel Alımı İlanları

Hastaneler 94 İşçi ve Personel Alımı İlanları

Hastaneler 94 işçi alımı ve personel alımı ilanları yayınlanarak başvuru yapmaya başladı. Alımı yapılacak kişiler merkez ve ilçelerde görev yapacaktır. Hastane personel alımı başvuru şartları, tarihi, şekli ve bilgileri ilanımızda yer alıyor.

Hastaneler 94 İşçi Alımı ve Personel Alımı

Lise önlisans ve lisans mezunu sözleşmeli 4/B personel alımı yapılıyor.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Konya Merkez ve İlçelerdeki Birimlere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel statüsünde istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesinin (b) fıkrasına göre 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. Eczacı pozisyonu için KPSS şartı aranmayacaktır.

Devlet Memuru Alımı Başvuru Şartları

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karsı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karsı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

4) 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

5) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olmak,

6) 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, (Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP93, ortaöğretim (lise ve dengi) mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.)

ÖZEL ŞARTLAR

1) Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak,

2) Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,

3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

4) Görevinin devamına engel olabilecek hastalık vb. engelleri bulunmamak.

III. BAŞVURUDA İSTENİLER BELGELER VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuruda bulunacaklar adaylar bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde;

1) T.C. Kimlik Kartı/Nüfus Cüzdanı (Önlü Arkalı)

2) Fotoğraf (Son 6 ay içerisinde çekilmiş biyometrik)

3) Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (Önlü Arkalı veya e-Devletten alınan karekodlu mezuniyet belgesi) (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından onaylanmış olması gerekir.)

4) Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen belgeler (Sertifika/Belge/Diploma/Sağlık Kurulu Raporu vd.)

5) 2022 yılı KPSS sonuç belgesi (Atama evraklarını teslim ederken verilecektir.)

6) Askerlik durum belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belge) / Terhis belgesi

7) Adli sicil kaydı (e-Devletten alınan karekodlu belge)

8) H-302 Destek Personeli (Aşçı) ve H-324 Koruma ve Güvelik Görevlisi pozisyonları için en az 3 (üç) hekim onaylı Sağlık Kurulu Raporu, atanmaya hak kazanılması halinde evrakların teslimi sırasında talep edilecektir.

9) Sağlık raporu istenilen pozisyonlar için tek hekim sağlık raporu, atanmaya hak kazanılması halinde evrakların teslimi sırasında talep edilecektir.

Adayların, https://basvuru.erbakan.edu.tr/ adresinden online olarak eksiksiz yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Adaylar sadece tek bir pozisyon için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaktır. Birden fazla başvuru durumunda tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 16 Şubat 2024 tarihleri arasında https://basvuru.erbakan.edu.tr adresinden başvuruları elektronik olarak yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum