Hastane İş İlanları Kamu Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans Başvuruları

Hastane İş İlanları Kamu Personel Alımı! Lise Önlisans Lisans Başvuruları

Hastane İş İlanları bekleyenler kamu personel alım ilanı geldi. Türkiye genelinden lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar hastane iş ilanları başvurusu yapabilecek. Adaylarda aranan başvuru şartları ile tüm detayları yazımızda…

Hastane İş İlanları Kamu Personeli Alımı Lise Önlisans Lisans Başvuru Duyurusu

Kamu kurum ve kuruluşlara istihdam sağlanmak üzere personel alım ilanı yayınlanmıştır. Şartları nelerdir? Başvuru süreç tarihi ne aralıkta olmaktadır? Kimler hangi nitelikte başvura bilecektir? Hepsi aşağıda haber kaynağımızda ilanen verilmiştir.

40 Personel istihdam sağlanmak üzere alınacaktır. Alınacak adayların şu bölümden mezun olmaları gerekmektedir; hemşire (Lisans), Hemşire (ortaöğretim), Diyaliz (Önlisans), Tıbbi Dök ve Sekreterlik (Önlisans), Mühendis (Lisans), Tekniker (Önlisans), Teknisyen (Ortaöğretim), Büro Personeli (Ön lisans), Destek Personeli E sınıfı Şoför (Ortaöğretim), Destek Personeli sınıfı Şoför (Ortaöğretim), Destek Personeli ’Temizlik Erkek-Bayan’(Ortaöğretim), Koruma ve Güvenlik Bay-Bayan (Ön lisans), Koruma ve Güvenlik Bay (Ortaöğretim) olarak yapılacak.

Devlet Personel Alımı Başvuru Koşulları

Türk vatandaşı olmak.

Siciline herhangi bir suç işlenmemiş olmak.

Vatani görevini tamamlamış olmak.

Memur Alımı Başvurusu Yapılacak Yeri

Başvurular 18 Şubat 2022 tarihi bitimine kadar online olarak yapılmaktadır. Başvuruya şahsen veya e-posta yoluyla kabul edilmemektedir. Adaylar verilecek linkte başvurularını yapacaklardır. İstenilen evrakları eksiksiz bir şekilde yükleyip atmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca dikkatine başvurular sadece bir kadroya başvura bilmekte olup birden fazla kadroya başvuran adayın başvurusu dikkate alınmayacağı önemle duyurulur. Başvuran adayların sözlü veya uygulamalı sınava tabi olmayacaktır değerlendirmeyi KPSS puan türüne göre yapılacaktır. Başvuru sonucu dahi verilen linkte paylaşılacaktır. Başvuruları üniversitenin resmi internet sayfasından alınacak.

Personel Alımı Başvurusu İçin İstenen Belgeleri

Öğrenim Durum belgesi,

KPSS (b) sınavından alınmış sonuç belgesi,

ÖSYM tarafından barkodlu sonuç belgesi,

Mezuniyet diploması asılı sureti,

Bir fotoğraf adet jpeg formatında yüklenecektir.

Askerlik yükümlülüğünü bitirdiğine dair beyan belgesi,

E-devlet üzerinden sicil belgesi,

Önceden çalıştığı SGK hizmet dökümü,

Koruma güvenlikler için istenilen bay-bayan indeksi boy kilo oranlarını sağlık heyeti tarafından onaylanmış olmak.

ADRES

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı Zafer Sağlık Külliyesi A Blok, Dört yol Mah.2078 Sokak No:3 Afyonkarahisar olarak açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.