Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak

Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Sağlık Çalışanı Alacak

Şanlıurfa Harran Üniversitesi 60 sözleşmeli sağlık çalışanı alacağını ilan etti. Kamu ilanları olarak sunulan duyuruya göre lise, önlisans ve lisans mezunları bu alımlara başvuru yapabilecek.

Kamu ilanları arasında Şanlıurfa Harran Üniversitesi 60 sözleşmeli sağlık çalışanı alımı yapılacağı duyurusu yapıldı. Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilecek. Başvuruları 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Alım ünvanları acil tıp teknisyeni, röntgen teknisyeni, laborant, ebe, psikolog ve hemşire olarak yapılacak. En az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecek. Sadece 1 ilana başvuru yapılabilir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar 2 Temmuz 2021 (mesai saati bitimine kadar) Üniversite Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Başka yöntemlerle başvuru yapmaya çalışanların başvurusu geçersizdir.

Başvuru Genel Koşulları Nedir?

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puanı, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSS (P93) puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puan türlerinden en az 60 ve üzeri puan almak.

Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.

Öğrenim durumları çok çeşitli olduğundan kılavuz içerisinde tablo şeklinde sunuldu.

Sağlık Personeli başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.