Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı

Harran Üniversitesi 107 Memur, İşçi ve Kamu Personel Alımı

Harran Üniversitesi resmi gazete üzerinden 107 memur, işçi ve kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Farklı unvanlarda sağlık personeli ve personel alımı yapıyor. KPSS Şartları açıklandı mı? Başvuru Tarihler Ne Zaman? Kimler Başvuru yapabilir?

Haran üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere Resmi gazete üzerinden 107 memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana göre farklı unvanlarda birçok personel alımı yapılıyor.

İlana göre Harran Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere hemşire, biyolog, eczacı, diyetisyen, sağlık teknikeri laborant, röntgen teknisyeni, mühendis, büro personeli, diğer sağlık personeli, koruma ve güvenlik personeli ve temizlik personeli alımı yapıyor.

Personel İstihdamı İçin Başvuru Şartları;

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı için yükseköğretim kurumlarının özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması veya güvenlik ve koruma ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

35 yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı için yükseköğretim kurumlarının muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları veya muhasebe ve vergi uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Eczacı alımı için yükseköğretim kurumlarının eczacılık bölümü lisans mezunu olmak.

Hemşire alımı için sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 1 (bir) yıl hastanede hemşire olarak çalışmış olmak.

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 11 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 26 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Şanlıurfa http://personel.harran.edu.tr/ linki üzerinden yapılacaktır

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum