GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. GSB ve OGM kamu personeli alımı başvuru ekranı adayların erişimine açıldı. 25 şehir personel alımları nasıl yapılacak.

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı

Gençlik ve Spor bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. 25 şehir personel alımı başvuru ekranı sayfa sonuna ilave edildi.

Alımı yapacak şehir ismini başvuru ekranına yazarak ara tuşuna basma yöntemi ile ilana ulaşabilirsiniz. Her şehrin ayrı ilan bitiş tarihi olduğu üzere dikkat edilmesi gerekiyor. İlanda yazılan şehirler harici listeye her gün yenileri ekleniyor ve ilanı bittiği üzere siliniyor. Başvuru ekranından takip yapabilirsiniz.

İŞKUR TYP Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını kolay yapması için sayfa sonuna başvuru ekranı ilave edildi. Giriş yapan aday bağlı olduğu şehri İL seçeneği kısmına yazarak ara tuşuna basması yeterli olacak. Gelen ilan içerisinde bulunan başvur butonunu tıklayarak işlemi sonlandıracaktır.

Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Adaylar en az okur yazar (ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) olması gerekiyor. Alt yaş 18 ve üst yaş olarak 50 açıklanmıştır. Emekli olmayan veya SGK dökümlü aylık almıyor olması gerekmektedir. Her aday kendi şehrine başvuru yapabilecektir.

Alım Yapacak Şehir Listesi ve Tarihleri

İzmir ve Bolu 16 Ekim 2021 bitimine kadar başvuru alacak.

Kırşehir, Manisa, Bingöl, Adıyaman, Aydın, Aksaray, Uşak, Muş, İstanbul ve Ağrı 15 Ekim 2021 tarihinde son buluyor.

Kırklareli, Aydın, Diyarbakır, Ardahan ve Muğla 13 Ekim 2021 Tarihinde sona erecek.

Batman, Muğla, Bursa, Niğde, Tekirdağ, Kilis, Çanakkale, Gaziantep, Yalova, Şanlıurfa, Sivas, Zonguldak ve Çankırı 12 Ekim 2021 tarihi bitiminde 23:59 da sona erecek.

Orman İşletme İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü alımları yapıyor.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum