Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan resmi iş ilanına göre Merkez ve Taşra Teşkilatı birimlerinde çalıştırılması üzerine sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel (1.309 personel) alımı yapılacaktır. Bunun için şartları saylayan adayların başvuru yapması bekleniyor. Sözlü sınav ile alınan adaylar en kısa sürede çalışmaya başlayacaktır. İlana göre alınacak adaylar Avukat, Sosyal Çalışmacı, Destek Personeli (şoför), Koruma ve Güvenlik görevlisi olarak hizmet sunacaktır.

Başvuru İçin Bilgiler

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan bir iş ilanıdır. Başvuru adaylarının 35 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Merkez teşkilatında istihdam edilecek sözleşmeli personeller Avukat, Sosyal Çalışımcı, Destek Personeli (Şoför), Koruma ve Güvenlik personeli olarak çalışacaktır.

Görüşe Yer, Saati ve Tarih

Sınava çağırılacak adaylar sözlü olacaktır. 21 Haziran 2021 tarihi saat 10:00’da başlayarak 25 Haziran 2021 tarih saat: 17:00’da sona erecektir. Aynı zamanda sınava ait listeler ile giriş sınav günü, saati ve yeri Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün (www.goc.gov.tr) internet adresinde ilan ayrıca edilip duyurulacaktır. Adayların sınav saatinden bir saat önce başvuru yapacağı kuruma gelmesi gerekiyor.

Başvuru Koşulları

T.C vatandaşı olmak,

Askerlik durumu bakımından ilgisinin olmaması, askerlik çağına gelmemesi ya da askerlik çağına gelmişse askerliğini yapması,

Türk Ceza Kanununun 53.maddesine göre Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

Güvenlik soruşturma ile arşiv araştırması sonucu olumlu bulunmak,

Giriş sözlü yapılacağı için başvuru adaylarının 35 yaşını doldurmuş olmaması (1 Ocak 1986 ve sonraki yıllarda doğanlar)

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.