Giresun Üniversitesi Ülke Geneli En Az Lise 21 Kamu Personel Alımı

Giresun Üniversitesi Ülke Geneli En Az Lise 21 Kamu Personel Alımı

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Giresun Üniversitesi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Unvanlar ve başvuru tarihleri üniversite tarafından belirlendi. Detaylar haberimizin içeriğinde.

Giresun Üniversitesi Kamu Personeli Alımı yapıyor. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Giresun Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Büro Personeli, 5 destek personeli, 2 Hemşire, 8 Sağlık teknikeri, 2 röntgen teknisyeni, 3 diğer sağlık personeli alımı ile beraber 21 personel alımı yapıyor.

21 Üniversite Personel Alımı İçin kimler Başvuru Yapabilir;

Büro görevlisi alımı için Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ön lisans programlarının birinden veya Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından bu bölümlere eşdeğerliği kabul edilen bölümlerden mezun olmak.

Destek personeli alımı için Ortaöğretim kurumlarının Bahçecilik Alanı ve dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dalları bölümlerinin birinden mezun olmak.

Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak.

Destek personeli alımı içini en az ortaöğretim mezunu olmak.

Hemşire ünvanında personel alımında Hemşirelik lisans programlarından mezun olmak.

Sağlık teknikeri alımı için üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmak.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması yada çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 26 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 9 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular www.giresun.edu.tr resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.