Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığının yayınladığı kamuya personel alımı ilanına göre 50 zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Devlet memur alımı ilanlarına kimlerin nasıl başvuru yapacağı yazımızda…

Gaziantep Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı yapacak. Yerel yönetimler sayfası üzerinden paylaşılan ilanda Belediye Başkanlığı bünyesine 50 devlet memur alımı yapılıyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını Şehitkamil Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. No:4 27090 Şehitkamil/GAZİANTEP adresine şahsen müracaatlar yapılacaktır.

Başvurular sadece şahsen olarak yapılacaktır. Boy ve kilo ölçümü yapılacağından posta yolu veya online müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda bulunacak adaylar 27 Eylül 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç başvurular 1 Ekim gerçekleştirilecektir. Belirtilen tarihler arasında adaylar mesai saatleri sürecince başvuru yapabilecektir. Mesai saatleri dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması şartı aranıyor.

Başvuruda bulunacakların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, başvuru yapacak kişinin en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Devlet Memur Alımı Öğrenim Durumu

10 Kişilik Kadro: başvuruda bulunacak kişilerin çevre mühendisliği, inşaat mühendisliği, gıda mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği, veteriner bölümlerinden üniversitelerin lisans mezunu olma şartı aranıyor.

40 Kişilik Kadro: Başvuru yapacak adayların kurum tarafından yapılan açıklamada “Yerel Yönetimler Lisans programından mezun olmak” şartı aranıyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum