Gazi Üniversite Araştırma Hastanesi 216 Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversite Araştırma Hastanesi 216 Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu personeli alımı kapsamında Araştırma Hastanesi 216 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Gazi Üniversitesi Ankara adresi yerleşkelerine kamu personeli alımı başvuruları Türkiye genelinden alınacak.

Gazi Üniversitesi 216 Sözleşmeli Personel Alımı

Araştırma Hastanesi kamu personeli alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. Biyolog, büro personeli, çözümleyici sistem programcısı, diyetisyen, eczacı, hemşire, koruma ve güvenlik görevlisi, laborant, sağlık fizikçisi, mühendis, psikolog, gassal, hasta bakıcı ve sağlık tekniker alımları yapılacak.

NOT: Her branş okul bölümü şartları için kılavuzu inceleyiniz.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden giriş yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Başvuru işlemleri 08 Aralık 2023 saat 09:00’da başlayıp 22 Aralık 2023 saat 17:00’da sonlanacaktır.

Kamu Memur Alımı Detayları

KPSS sıralaması kullanılarak yerleştirme yapılacak.

Başvuru sonunda, sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar, 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması (Eczacı, Çözümleyici Sistem Programcısı pozisyonu hariç) esas alınarak belirlenecek olup herhangi bir yazılı ve/veya sözlü sınav uygulanmayacaktır.

Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihine göre yaşça büyük olan adaya öncelik tanınır.

Eczacı pozisyonu için “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” uyarınca 1 sayılı Cetvelde Sınav Şartı Aranmaksızın Hizmete Alınacak Sözleşmeli Personel unvanı arasında bulunduğundan KPSS puan şartı aranmamaktadır.

Başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde lisans diploması puan üstünlüğü (Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca belirtilen 4’lük sistemdeki notların 100’lük sisteme çevrilerek sıralama yapılacaktır.) diploma puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde doğum tarihine göre yaşça büyük olan adaya öncelik tanınacaktır.

Çözümleyici Sistem Programcısı pozisyonu için mesleki bilgiyi ölçer nitelikte sözlü sınav uygulanacaktır. Sözlü sınavın konuları ilanda belirtilen bu pozisyona ait açıklama kısmındaki niteliklerden oluşacaktır. Sözlü sınava ilişkin tüm detaylar başvuru bitim tarihinden sonra uygun görülen bir tarihte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı web sitesi duyurular kısmında yayımlanacaktır. Ankara iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.