Eylül Ayı Bakanlık ve Kamu Kurumları 47 Personel Alım Başvuruları

Eylül Ayı Bakanlık ve Kamu Kurumları 47 Personel Alım Başvuruları

Kamu üniversitesi Bakanlık ve Belediye bünyelerinde istihdam etmek üzere memur, işçi ve personel alımı yapıyor. Eylül ayı farklı unvan ‘da yapılacak olan personel alımı için başvuru tarihleri açıklandı.

Kamu kurumları Bakanlık ve Belediye bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. İlana göre Eylül ayı Çeltik Belediyesi, Ahi Evran Üniversitesi ve Milli Eğitim Bakanlığı bünyelerinde istihdam edilmek üzere kamu personeli ve memur alımı yapıyor.

Ahi Evran üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız 5 güvenlik görevlisi alımı ilanı yayınladı. Üniversite bünyesindeki eksikliği gidermek için güncel personel alımı ilanı yayınladı yarının ilana göre Ahi Evran Üniversitesi 5 güvenlik görevlisi alma yapacak 2020 KPSS sınavına girmiş ve 60 puan almış olan adayların bu ilana başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Üniversite personel alımı son başvuru tarihi 19 Eylül 2022 olduğu belirtildi.

Çeltik Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere iki farklı ünvan'da memur alımı yapacak. İlana göre belediye 1 adet VHKİ alımı ve bir adet mühendis alımı yapıyor. Belediye personel alımı son başvuru tarihleri 14 Ekim 2022 olduğu belirtildi.

Milli eğitim Bakanlığı Kırık kamu personeli alımı duyurusunda bulundu. Resmi gazete üzerinden yayınlanan ilana göre Milli eğitim Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 40 Kamu personel alımı yapacak.

Milli eğitim Bakanlığı kamu personeli alalım son başvuru tarihleri 16 Eylül 2022 tarihinde olacağı belirtilmiştir.

Belediye Personel Alım İlanı İçin Tıklayınız

Üniversite Personel Alım İlanı İçin Tıklayınız

MEB Personel Alım İlanı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.