Eskişehir Üniversite 5 engelli İşçi ve 22 Daimi Personel Alımı

Eskişehir Üniversite 5 engelli İşçi ve 22 Daimi Personel Alımı

Eskişehir Üniversite tarafından ilanen duyurulan ilana göre toplamda 22 personel alacağını duyurdu! Engelli işçi ve daimi personel alımı nasıl yapılacağı paylaşıldı. Engelli Alımlar ne süreçte gerçekleşecektir? Kimler başvura bilecek?

Kamu Kurumundan duyurulan ilana göre 22 personel alınacaktır. Bunlardan 5’i engelli personel 17 si daimi işçi alımı olacak şekilde alınacaktır.

Alınacak Branş türleri

Engelli temizlik görevlisi/Temizlik görevlisi,

Engelli temizlik görevlisi özel koşullar

Engelli Personel adayı için Sağlık Bakanlığı kurumlarından engelli raporu bulması gerekmektedir.

Eskişehir Üniversite Biriminde çalışa bilecek.

Genel Koşullar

Türkiye Vatandaşı sayılmak, Ortaöğretim veya lise dengi okullardan mezun olmak, Yükümlülük askerliğini fiilen tamamlamış olup belgeyle ibraz etmek, Vardiyalı ve Dönüşümlü çalışa bilecek, Sağlıksal açısından bir engel teşvik etmemek.

Sosyal güvenlik kurumlarından emeklilik Vb. diğer aylıkları almıyor olması gerekmektedir.

18 üstü ve 35 yaş altı civarlarında yaş aralığında bulunmak.

Sicil arşivi bulunmamak her hangi bir suçtan kaydı olmaması.

Başvuruları 21-25 Şubat 2022 tarihleri arasından Türkiye İş Kurumuna yapılacak.

Temizlik görevlisi alımı 5 kişi; KPSS şartsız, lise mezunu ve 35 yaşını geçmemiş olanların başvurusu kabul ediliyor. 00006580933 iş ilan numarası ile yapılacak.

Temizli personeli alımı 17 kişi; 18-35 yaş arası, lise mezunu ve KPSS’siz olarak alım gerçekleşecektir. 00006580946 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. Alımı yapılacaklara 4857 Sayılı iş Kanunu ile işyeri toplu iş Sözleşmesinde belirlenen haklar verilir.

Başvuru sürecin değerlendirilmesi ve açıklanması

Değerlendirme kura yöntemi ile seçilecektir. Kura İşlemleri 17 Mart 2022 tarihinde 14:00 saatinde ESOGÜ Kongre Kültür Merkezinde yapılması planlanmış olup ilanen duyurulmuştur.

Kura da adaylar belirlendikten sonra adaylardan istenilen belgeler www.ogu.edu.tr adresinden duyurulacaktır. Duyurulduktan sonra adayların eksik evrak getirmeleri kurum sorumlu tutulmayacak adaylığı yedeğe atılacaktır. Elden adrese teslim veya posta yolu ile gönderim yapıldığı takdirde başvuru kabul edilmeyecektir internet üzerinden yapılacaktır. Bu alımda ikamet şartı bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.