Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS 60

Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS 60

Eskişehir Teknik Üniversitesi, 3 Kasım 2023 tarihinde için gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS 60 taban puan ile alım gerçekleşecek.

Üniversite Personel Alımı

Eskişehir Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Lise ve önlisans mezunlarına yapılacak olanla olan alım için ikamet şartının aranmadığı açıklandı. 13 destek personeli, 8 destek personeli, 25 büro personeli ve 5 koruma ve güvenlik görevlisi kadrolarında alım yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları açıklanmıştır.

Personel Alımı Müracaat Koşulları

Destek Personeli Alımı: Lise veya dengi okullardan bölüm şartı aranmaksızın müracaat eden adayların başvuruları kabul edilecektir. Açık ve kapalı alanlarda her türlü temizlik işlerinden sorumlu olmak üzere personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Görevinize devamlı yapmanıza engel olabilecek herhangi bir hastalığınızın bulunmaması istenmektedir.

Büro Personeli Alımı: Önlisans düzeyinde büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, büro hizmetleri ve yürütücü asistanlığı veya muhasebe ve vergi uygulamaları alanlarından mezun olmanızı istemektedir. Görevinizi yapmanızı engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminizin olmaması istenmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: Meslek Yüksekokullarından bölüm şartı aranmaksızın herhangi bir bölümden mezun olan ve gece vardiyasında çalışmasına engel olabileceği problemi olmayan adaylardan alım alınacaktır. Silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmalısınız gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle ise30 yaşını doldurmamış olmanız istenmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Eskişehir iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu yıl benim için müracaatlar 3 Kasım 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Adaylar için son başvuru tarihi 17 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Yukarıda verilen şartları sağlayan kişiler başvurularını Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir adresine şahsen yapması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.