Erciyes Üniversitesi 73 Memur İşçi ve Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Erciyes Üniversitesi 73 Memur İşçi ve Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Erciyes Üniversitesi 73 işçi, memur ve kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilana göre lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Sınavsız olarak puan durumlarına göre atama yapılacak.

Erciyes Üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Lise önlisans lisans mezunu olan adayların atamaları yapılacak.

Adaylar hangi nitelikleri sağlayacaktır? Koşullar neler olacak? İstenilen branşlar hangi alandan olacak? Başvuru müracaat tarihi ne aralıkta olmaktadır? Soru işaretlerin cevapları haber kaynağımızda sunulmuştur.

Erciyes Üniversitesi tarafından 73 kamu personeli alımı duyurusu ilanen verilmiştir. Farklı branşlarda olmak üzere toplam 73 memur alınacağı biliniyor. Gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir.

İstenilen Branşlar?

Hemşire alımı 42, tekniker alımı 10 ile koruma ve güvenlik görevlisi alımı 21 kişi istihdam ediliyor. Lise önlisans ve lisans mezunu olan adaylar KPSS sıralamasına göre yerleştirilecektir.

Müracaatta gerekli koşullar

Her hangi bir Sağlıksal sorunlar teşvik etmemek,

KHK ile kamu kurumlarından çıkarılmamış olmak,

Askerliği ile ilişiği kesilmiş olmak,

7/24 mesai yapabilecek olması,

Siciline arşiv girilmemiş olmak,

Başvuru Müracaatı ve tarihi

Müracaatlar https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır.17 Şubat 2022 /03 Mart 2022 tarihi aralığında müracaatlar gerçekleşecektir duyurulur. Kayseri iş ilanlarına Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Başvurular şahsen yapılmayacak olup posta veya diğer yolarla başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar için istenilen pozisyonlardan sadece birine başvurulacaktır birden fazla pozisyon seçiminde adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Mezun olduğu okullara dair mezuniyet diploması e-devlet üzerinden çıktı barkotlu ile belgelendirmek.

Adaylar başvuru esnasında verecekleri bilgiler doğruluğunda kendileri sorumludur sonradan anlaşılan yanlış bilgiler adaylıkları iptal olacaktır doğru bilgiler girilmesi önemle duyurulur.

Koruma ve güvenlik pozisyonunda kurum tarafından ayrıca boy ve kilo endeksi ölçümleri yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Anlık tüm iş ilanları için cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.