EPDK 47 Kamu Personeli Alımı (Kütüphaneci ve Yönetim Görevlisi)

EPDK 47 Kamu Personeli Alımı (Kütüphaneci ve Yönetim Görevlisi)

EPDK 47 kütüphaneci, yönetim görevlisi, teknisyen ve şoför alımı ünvanlarında personel alacak. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu farklı unvanlarda 47 kamu personeli alımı detayları haberimizde…

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 47 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kurum ilana göre farklı branşlarda istihdam sağlıyor.

EPDK 2 adet mütercim tercüman, 17 adet mühendis, 1 adet kütüphaneci, 2 adet çözümleyici, 14 adet yönetim görevlisi, 5 adet iletişim görevlisi, 4 adet şoför ve 2 adet teknisyen olmak üzere toplam 47 personel istihdamında bulunuyor.

47 personel alımı için kimler başvuru yapabilir?

Mütercim tercüman alımı için mütercim-tercümanlık, filoloji (ingilizce), mütercimlik (ingilizce), tercümanlık (ingilizce) veya çeviribilim (ingilizce) programından mezun olmak.

Mühendis alımı için bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği, bilgisayar ve yazılım mühendisliği, yazılım mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak.

Kütüphaneci alımı için bilgi ve belge yönetimi, dokümantasyon ve enformasyon, arşivcilik, kütüphanecilik, kütüphanecilik ve bilgi çalışmaları, programlarının birinden mezun olmak.

Çözümleyici alımı için fakültelerin dört yıllık; bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar öğretmenliği, bilgisayar sistemleri öğretmenliği, bilgisayar ve kontrol öğretmenliği, elektronik ve bilgisayar öğretmenliği, bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, bilgi teknolojileri, bilgisayar donanımı ve teknolojisi, bilgisayar  sistemleri ve ağları isteniyor.

Bilgisayar sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojisi bölümü, bilgisayar teknolojisi öğretmenliği, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilgisayar ve enformatik / bilgisayar-enformatik, bilgisayar ve enformatik mühendisliği, bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi mezun olmak.

Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretimi, bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilişim teknolojileri, programlarının birinden mezun olmak.

En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru Şekli ve Zamanı

Başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlayacak 11 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvuruları https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.