En Az Lise Mezun Birden Fazla Mesleklerde 158 Kamu Personeli Alımı

En Az Lise Mezun Birden Fazla Mesleklerde 158 Kamu Personeli Alımı

Yapılan son kamu personeli alımı iş ilanları ile Türkiye Genelinden herkesin başvuru yapabileceği en az lise mezunu adaylar arasından 158 kişi alınacak. Açıklama ile birden fazla meslekte boş kadrolara yapılacak personel alımı başvuruları şartları hepsi h

Resmi kamu personeli alımı iş ilanları ile yeni 158 kişi sözleşmeli pozisyonda ve yazılı ve sözlü uygulanmadan sadece 2020 yılı KPSS puanı ile başvuru yapanlar arasında puan sıralamasına göre alınacak.

En Az Lise Mezun 158 Personel Alımı ve Memur Alımı Boş Kadrolar

Lise mezunu Bahçıvan personel alımı için adayların lise bahçecilik alanı ve dalları, tarım teknolojileri alanı ve dalları veya tarım alanı bölüm mezunları arasından 2020 KPSS puan sıralaması ile 1 kişi,

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 21 kişi personel adaylarının herhangi bir lise mezunu olması, 21 Aralık 2021 tarihi ile adaylardan 35 yaşını doldurmamış olanlar, 2020 KPSS P94 puanına sahip olan kişiler arasından seçme işlemleri yapılacak.

Ön lisans Mezunu Adaylar Arasından Alınacak Ünvanlar

Koruma Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 17 erkek ve 3 kadın personel alımı için adayların ön lisans özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişinin sağlanması bölüm mezunu,

21 Aralık 2021 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış ve 2020 KPSS P93 puanı gibi başlıca şartları taşıyanlar arasından alınacak.

1 Harita Teknikeri, 6 Aşçı, 1 Motor Tamir Ustası, 3 elektrikçi, 3 Büro personeli, 2 Tıbbi Görüntüleme teknikeri, 9 Laboratuvar Teknikeri, 3 kişi Elektronörofizyoloji teknikeri, 2 kişi Anestezi Teknikeri, 25 Tıbbi Sekreter önlisans bölüm mezunu ve 2020 KPSS P93 puanı esas alınarak seçilecek.

Lisans Mezunu Devlet Personeli Alımı Ünvanları

Hemşire olarak alınacak 58 devlet personeli alımı personel adayları Hemşirelik, Hemşirelik ve sağlık hizmetleri ya da sağlık hizmetleri mezunu olan ve 2020 KPSS P3 puanı olanlar arasından,

3 Biolog personel ise yine lisans ilgili bölüm mezunları arsından alınacak.

Malatya İş İlanı İnönü Üniversitesi 158 Personel Alımı Başvuruları

Malatya iş ilanı ile İnönü Üniversitesi 158 personel alımı için şartları taşıyan personel adayları için başvurular bugün başladı ve 21 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek.

Adayların belirtilen tarihe kadar başvurularını İnönü Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum