Ekonomi Bankası 6 Branşta Banka Memuru Alacak

Ekonomi Bankası 6 Branşta Banka Memuru Alacak

Türkiye Ekonomi Bankası güncel ilan yayımladı. 6 farklı branş ve kontenjan da yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller banka memuru kadrosunda istihdam edilecektir. İkamet şartı aranmadan 81 şehirden müracaatların kabul edilecek...

Banka İş İlanları

Türkiye Ekonomi Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller kurum tarafından gerçekleştirilecek olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Yapılacak Kadro Listesi

Gebze şubesinde istihdam edilmek üzere müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır. İnsan kaynakları, stajyeri, insan kaynakları, bölüm, engelli personeli, iş ortağı yöneticisi, kobi müşteri ilişkileri yöneticisi, Mersin ilinde kobi işleri merkezi yöneticisi ve bilgisayar mühendisi kadrolarında alım yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için piyasayı takip etmeniz istenmektedir.

Satış ve sonuç odaklı çalışan adayların başvuruları tercih sebebi olarak gösterilmektedir.

Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi olmanız istenmektedir.

Alımlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından yapılacaktır. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve kurum tarafından gerçekleştirilecek olan arşiv ve güvenlik soruşturmasının da olumlu sonuçlanmaz istenmektedir.

Adayların sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olması istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan başvurular kabul edilecektir. Erkek adayların ise ilan yayım tarihi itibariyle askerlik görevlerini tamamlamış olması veya muafiyet durumunda bulunuyor olması istenmektedir.

Banka Memuru Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

TEB Bankası tarafından güncel olarak yayınlanmış olan ilan için müracaatlar çevrim içi sistem aracılığı ile online olarak başlamıştır. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvuruları kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacağı belirtilmiştir. Başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru linki: https://www.tebkariyer.com/tr

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum