EGM Polis Akademisi 16 Kamu Personeli Memur Alacak

EGM Polis Akademisi 16 Kamu Personeli Memur Alacak

Polis Akademisi Başkanlığı Resmi Gazete üzerinden kamu personeli alımı duyurusunda bulundu. Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi 16 kamu personeli ve memur alacak. 16 memur alımı için başvuru şartları ve başvuru adresi açıklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi 16 kamu personeli ve memur alımı yapıyor. Polis Akademisi Başkanlığı araştırma görevlisi, öğretim görevlisi ve doktor öğretim üyesi alımı ilanı yayımladı. İlana göre 9 Öğretim görevlisi, 3 araştırma görevlisi ve 4 doktor öğretim üyesi unvanlarında kamu personeli alımı yapacak.

EGM kamu personeli ve memur alımı için iş başvuru formu yayımlandı.

Öğretim Görevlisi Alımı Başvuru Genel Şartları;

İngiliz Dili Eğitimi, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim- Tercümanlık (İngilizce), Çeviri bilim (İngilizce), İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dilbilimi bölümlerinin birinden mezun olmak ve alanında tezli yüksek lisans mezunu olmak.

Türk Dili ve Edebiyatı alanında lisans, Türk Halk Edebiyatı alanında yüksek lisans yapmış olmak. Türk Halk Bilimi alanında doktora yapıyor olmak. Kültür ve medya konularında çalışmaları bulunmak.

Araştırma Görevlisi Alımı Başvuru Genel Şartları;

Hukuk alanında lisans, Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmış ve doktora yapıyor olmak. İnsan hakları koruma mekanizmaları konularında çalışmaları bulunmak ve bunu belgelemek.

Doktor Öğretim Üyesi Alımı Başvuru Genel Şartları;

Yabancı Dil Eğitimi alanında lisans, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Test sınavları ve yeterlilik konularında çalışmaları bulunmak.

Trafikte sürücü davranışları, yaya davranışları ve kültürel farklılıkların trafiğe etkileri konularında çalışmaları bulunmak.

EGM Polis Akademisi Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli;

Resmi Gazete üzerinden yapılan açıklamaya göre başvurular Eymir Mah. 49. Sk. PK: 06834 Ankara/Gölbaşı Polis Akademisi Başkanlığı - İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü İdari Birimler Bloğu Kat: 2 adresine şahsen gidilip yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.