Düzce Üniversitesi Lise MYO Mezun 5 Sağlık Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Düzce Üniversitesi Lise MYO Mezun 5 Sağlık Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alacak

Düzece Üniversitesi en az lise ve Meslek Yüksekokul ile 2 alandan aynı branştan sağlık personeli ve güvenlik görevlisi alacak. Alım yapılacak birim tarafınca yeni alımlarını gerçekleştirerek başvuru link ve tarih süreçlerini belirterek yayımlandı.

MYO ve Lise Branş Farkları neler?

Düzece İnüversitesi kurumunca yeni personel istihdamları alınmak üzere kontenjan açarak yeni 5 sağlık personeli ve güvenlik görevlisi alacağını belirtti. Lise ve Meslek Yüksekokul 2 durumdan mezun olanlar başvuruda bulunabilecek. 2 birim arasındaki fark ise kurum tarafınca belirlen maaş ücret farkları olacağını belirti. İnüversitesi bünyesinde gönülden çalışmak isteyen kişiler ön müracaatta bulunarak kurum biriminde çalıştırılmak üzere alımların gerçekleşeceğini belirtti.

duzce-universitesi-lise-myo-mezun-5-saglik-personeli-ve-guvenlik-gorevlisi-alacak1.jpg

Alım Yapılacak Branş Türleri

Sağlık Teknikeri, Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Personel Alım Şekli Ve Diğer Açıklamalar

2022-2023 yılı için planlanan personel alımlar gerçekleştirmek için ilana başvuru ekranlarını sunarak yeni personel alımlarını başlattı. Düzce İnüversitesi tarafınca belirtilen şartları ve kişisel durumları taşıyan herkes ön müracaat edebilecektir. Başvuru sonrası adayların başvuruları değerlendirmeye alınarak mülakatlara veya KPSS puan sıralamasına göre yerleştirme yapılacaktır. Başarıyla başvurularını tamamlayıp sonrasındaki aşamaları geçen adaylardan İnüversitesi tarafınca ayrıca şahsen istenecek belgeleri götürerek evrak kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.duzce-universitesi-lise-myo-mezun-5-saglik-personeli-ve-guvenlik-gorevlisi-alacak4.jpg

Kamu Personel Alım Müracaat Koşulları

Koruma ve Güvenlik Görevlisi: Ortaöğretim ve Ön lisans olmak üzere 2 alandan mezun olunmaları gerekmektedir. Adayların en az KPSS puan türünden 55 puan almış olmaları gerekmektedir. Kişilerin silahlı ve silahsız güvenlik kimlik kartına sahip olmaları. Aday boyları en az 160 cm olmak üzere belirlenmiştir. Kilo boy ve endeksi kontrolü yapılmaktadır.

Sağlık Teknikeri: Ön lisans Optisyenlik, Eczane Teknikerliği, Eczane hizmetleri dallarından mezun olunmaları ve KPSS puan türünden minimum 60 puan almış olması.

Personel Alımı Müracaat Genel Şartları

Türkiye vatandaşı sayılması ve Türkiye Cumhuriyeti kimliği bulunması.

Erkek Adayların mecburi askerlik görev vazifelerini fiilen sonuçlandırmış olmaları.

Belirtilen branş alandan mezun ve diploma.

Adayların disiplinsizlikten herhangi bir başka kurumdan atılmamış olması.

Başvuru Evrak türleri

Özgeçmiş-2020 Kamu seçme sınav sonucu-1 adet fotograf-Askerlik durumunu gösteren belge- nüfus cüzdanı fotokopisi- en son mezun olduğu diploma.duzce-universitesi-lise-myo-mezun-5-saglik-personeli-ve-guvenlik-gorevlisi-alacak3.png

Müracaat tarihi

Adaylar 23 Eylül 2022 07 Ekim 2022 tarihleri arasında müracaat edebilecektir. Adaylar Düzce İnüversite personel daire başkanlığına posta yolu ile başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.