Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs

Düz memur alımı başvuruları 3 ile 7 Mayıs

Düz memur alımı 8 kişi için başvuruları 3 ile 7 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacak. Adaylar başvurularını Türkiye genelinden yapabilecek. Düz memur alımı başvuru şartları ile birlikte şekli adayların erişimine açıldı.

Düz memur alımı ilanlarını bekleyen adaylar bu ilana dikkat. Başvuruları Türkiye genelinden 3 Mayıs ile 7 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Kılavuz ile birlikte adaylar nasıl bir yol izleyeceği şekli sunuldu. Alımı yapılacak kişiler memur, tahsildar, sosyal çalışmacı ve sosyal hizmetler branşlarına yerleştirilecektir.

Düz memur alımı için başvuru şartları; Halkla ilişkiler ve tanıtım, Maliye, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir.

Sosyal çalışmacı ve uzmanı için başvuru şartları; Sosyal hizmetler lisans bölümü mezunu olması, en az B sınıfı sürücü belgesi olması ve KPSS P3 en az 65 olması özel şartları istenmektedir.

Tahsildar alımı için başvuru şartları; Maliye, İktisat veya Muhasebe lisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir.

Memur alımı için başvuru şartları; Muhasebe ve vergi uygulamaları, Emlak ve emlak yönetimi veya Yerel yönetimler önlisans bölümlerinin birinden mezun olması ve KPSS P3 puanının en az 65 olması şartları istenmektedir. Yine tüm adaylar için önceki çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki problemlerden dolayı çıkartılmamış olması özel şartı da aranmaktadır.

T.C. vatandaşı olması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin bulunmaması, 1 yıl ve üzerinde hapis cezası almamış olması, görevini yapmasına engelinin bulunmaması, kamu haklarından yasaklı olmaması genel şartları istenmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak

İŞKUR aracılığıyla Kırklareli Lüleburgaz Belediye Başkanlığınca yapılacak olan bu kamu personeli alımında adaylar 3 Mayıs 2021 tarihinden 7 Mayıs 2021 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adaylardan istenen belgelerin başında belediyenin resmi internet sitesinden başvuru formunun indirilerek doldurulması gelmektedir.

İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma aslı ve fotokopisi, ÖSYMden alınan KPSS çıktısı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Engeli olmadığına dair beyan dilekçesi, Bir adedi forma yapıştırılmak üzere 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.