Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı

Dünya Bankası TKYB Danışman Alımı İlanı

Dünya Bankası tarafından Türkiye’de bulunan mülteciler için geliştirilen bir projedir. Bu projede yarı zamanlı ve iki farklı projede pozisyonda bireysel danışman olarak alımlar gerçekleştirilecektir.

Dünya Bankası Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Bireysel Danışman alımı ilanı için başvurular başladı. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği içerisinde yürüttüğü bir projedir. Bu projede görev alacak ilgili adayın iki farklı pozisyonda bireysel danışman olarak hizmet vermesi gerekecektir.

Türkiye’de bulunan mülteciler için mali yardım programı ve FRIT II kapsamında proje uygulama biriminde yarı zamanlı olarak bireysel danışman alınacaktır. İlanda yer alan başvuru özgeçmiş formunu indirerek doldurmanız gerekiyor. Daha sonra özgeçmiş formunuzu da doldurun ve belirttiğimiz bankaya gönderin.

İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı

İletişim uzmanı olarak görev yapacak adayların 15 Haziran 2021 tarihinden itibaren başvuruda bulunması gerekiyor. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası ile Dünya Bankası ‘’Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi’’ başvuruları için son tarih 30 Haziran 2021’dir. İlgili adayların son başvuru tarihine kadar ilana başvuru yapması bekleniyor.

Yarı zamanlı olarak ‘’İletişim Uzmanı’’ olarak görev yapacak personel alımı gerçekleştirilecektir. Proje Uygulama Birimi’nde hizmet verecek adaylar bireysel danışman olarak görev yapacaktır.

Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı

Kayıtlı İstihdam Projesi kapsamında ‘’Mali Yönetim Uzmanı’’ olarak görev alacak personellerin başvuru yapması bekleniyor. İlgili kişiler 15 Haziran 2021 tarihinden 30 Haziran 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabilir. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği içerisindedir.

Birlikte yürüttükleri bu proje kapsamında görev alacak mali yönetim uzmanı aranıyor. Proje Uygulama Birimi’nde yarı zamanlı olarak çalışacak personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir.

Başvuru yapacaklar için başvuru adresi: https://kalkinma.com.tr/bizimle-calisin/dunya-bankasi-projesi

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.