DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor

DOKAP Yeni İş İlanı ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Resmi kamu iş ilanı ile yeni personel alımı yapılıyor. Personel alımı DOKAP kaç kişi alıyor? İş ilanına kimler başvuru yapabilecek? Detaylar haberimizin içeriğinde.

DOKAP olarak da bilinen Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı bünyesine personel alımı yapacağını duyurdu. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı kurumu olan DOKAP resmi gazete üzerinden yayımlanan İlana göre 2 adet sözleşmeli uzman personel alımı yapacak.

Kimler Başvuru Yapabilir;

Önceden çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki veya disiplinsizlik nedenleriyle uzaklaştırılmış veya atılmış kovulmuş görevinden men edilmemiş olmak.

Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması ilişiği bulunmaması muaf olması veya askerli çağına gelmemiş olması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olup, ağır hapis yatmamış olması, 6 aydan fazla ceza almamış olması gerekmektedir.

Adli sicil kaydı bulunmamak.

Adayların görevini yapmasına bedensel ruhsal herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Başvurularını geciktiren adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu belirtilen şartları taşıyan adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.
Adayların son 6 ay içerisinde Giresun il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

2adet sözleşmeli uzman alımı için  Başvurular 17 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 7 Aralık 2021 tarihinde mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru tarihi geciktirilmiş vaktinde yapılmamış başvurular kabul edilmeyecektir. Şahsen ve posta yoluyla başvurular olmayacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.