DMO Devlet Memuru Alımı 24 Ekim’de Başlıyor

DMO Devlet Memuru Alımı 24 Ekim’de Başlıyor

DMO Devlet Memuru alımı başvuru süreçleri başlıyor. 24 Ekim 2022 ile 10 Kasım 2022 tarihlerinde bu alımlar gerçekleşecek. Kamu personeli alımı başvuruları eektronik ortamda yapılacak.

Devlet Malzeme Ofisi Devlet Memuru Alımı

Devlet Malzeme ofisine kamu personeli alımı başvuruları 24 Ekim 2022 tarihinde başlayacak ve 10 Kasım 2022 tarihinde sona erecektir.

DMO Devlet Dairesinde kamu Personeli Alım Duyurusu

DMO Devlet dairesinde yeni kamu personel memur statüde alımların başlayacağını duyurdu. Devlet dairesinde çalıştırılmak üzere yeni kadrolu memur statüde alımlar gerçekleşecektir. DMO tarafından alınacak memurun DMO tarafınca talep edilen branş pozisyonunda memur alımını gerçekleştirecektir. DMO yakın süre içerisinde yeni kamu personel alım süreçlerin başlayacağını ve adayların ilan sayfasının takibinde kalarak güncel anlık bilgilere ulaşmasını sağlayacaktır. Adaylara açılacak personel başvuruları yakın süre içerisinde başlayacak olan müracaatlar kişilerin bu sürecin takibinde kalarak ve belirtilen süreçler içerisinde en hızlı şekilde başvuruların alınması gerekecektir.

DMO devlet Dairesine alınacak Branş Dalı

6 Müfettiş Yardımcısı Alınacak.

DMO Alınacak Personel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak. Erkek Personel adayların mecburi askerlik hizmetlerini fiilen sonuçlandırmış olmaları gerekmektedir. Adayların; Siyasal, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler alanlarından mezun olmaları gerekmektedir.

DMO Personel Başvuru Tarihi ve Müracaat Şekli

Adayların 24 Ekim 2022 tarihinde başvuru süreçleri başlayıp 10 Kasım 2022 tarihine kadar başvuruları alınacaktır. Başvuru bitiş tarihinden sonra müracaat edenlerin başvuruları alınmayacaktır adayların dikkatine. Adaylar kariyer kapısından girişlerini gerçekleştirerek İLN0000472 ilan numarası ile başvuruları alınacaktır. Başvuru süreçleri başladığı gün itibari ile adaylar müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.