Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları

Dicle Üniversitesi Yüksek Maaş İle 5 Memur Alımları

Dicle üniversitesi tarafından kamu’ya personel alımı yapılacağı ve boş kontenjanları doldurmak üzere yapılacağı duyuruldu. Dicle Üniversitesi memur alımları nasıl ve hangi şartlarda yapılıyor.

Üniversite Kamu Personeli Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına 2021 yılı personel alımları kapsamında Üniversite tarafından kamu personel alımı yapılacağı ilana çıktı.

DİCLE ÜNİVERSiTE İLANI

Dicle üniversitesi tarafından iş arayanlar için yeni bir fırsat ilana çıkarıldı. Dicle Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda istihdam edilmek üzere 5 adet memur alımı boş kontenjanlara alınacağı belirtiliyor. Başvuruda bulunacak adaylar için alımlar İç denetçi unvanına alınacak olup alım 5 adet olacağı belirtiliyor.

Genel ve Özel Müracaat Şartları

Adaylar başvuruda istenilen şartları eksiksiz yerine getirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için kamusal haklarından mahrum olmama, Tecilli suçlardan suçlanmamış veya yargılanmamış olma ve unvanın gerektirdiği bilgilere belgelere ve ehliyete sahip olma şartları arandığı kurumca belirtildi. Başvuru yapacaklar lisans mezunu olacaktır.

Başvurular Nereye Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 10 Ağustos 2021 tarihi ile 24 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği ve başvurular bu tarihler arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru dilekçesi, nüfus kimlik fotokopisi, özgeçmiş, mezuniyet belgesi aslı veya kopyası, askerlik durum belgesi, kamu iç denetçi sertifikası aslı veya kopyası, 2 adet vesikalık fotoğraf, hizmet belgesi, adli sicil belgesi belgeleri ile alımların yapılacağı belirtiliyor. Diyarbakır şehrinde çalışma adresi olarak açıklanmıştır. 

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.