Devlet Memuru Alımı Lise Ön lisans Mezunu Başvuruları 7-14 Haziran

Devlet Memuru Alımı Lise Ön lisans Mezunu Başvuruları 7-14 Haziran

Devlet memuru olma için kılavuzlar yayınlanmaya başlandı. Lise ve ön lisans mezunu adaylar devlet memuru alımı için 7-14 Haziran 2021 tarihleri arasında başvuruları alınacak. Kimler kamu’da görev almak için başvuru yapabileceği detayları yazımızda…

Devlet memuru alımı lise ön lisans başvuruları 7 Haziran 2021 ile 14 Haziran 2021 tarihleri arasında alınacak. Bu alım kadrolu ilan olarak sunulmuştur. Kamu’da görev almak isteyenler bu ilanı kaçırmayın.

Düz Memur Alımı Başvuru Koşulları

Zabıta memuru alımı 5 kişi lise mezunu adaylar arasından yapılacak. Adayların kadın ve erkek olması ile birlikte KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı olması gerekmektedir.

Zabıta Memuru Alımı 5 Kişi İçin Başvuru Şartları

Ön lisans yerel yönetimler, mahalli idareler, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, muhasebe, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, maliye, pazarlama, dış ticaret, ithalat ihracat, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, emlak ve emlak yönetimi, sekreterlik, acil durum ve afet yönetimi, iş sağlığı ve güveliği, medya ve iletişim, adalet bölüm mezunları arasından kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek. KPSS P93 puanı en az 60 olan adaylar başvuru yapabilir.

İtfaiye Eri Alımı 5 Kişi Başvuru Şartları

Önlisans yerel yönetimler, mahalli idareler, mahalli idareler zabıta, halkla ilişkiler ve tanıtım, iletişim ve halkla ilişkiler, muhasebe, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, işletme yönetimi, maliye, pazarlama, dış ticaret, ithalat ihracat, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, emlak ve emlak yönetimi, acil durum ve afet yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, adalet bölüm mezunu ve KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Erkek adaylar için sadece askerlik ilgisi olmayan, askerliğini yapmış, erteletmiş, yedek sınıfına geçirilmiş olması isteniyor.

Mesleğini sürekli yapmasına engel olacak akıl hastalığı ya da beden engeli bulunmaması istenmektedir.

Erkek adayların asgari 167 santim, kadın adayların ise 160 santim boylarının olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve tarihleri

Bursa Osmangazi Belediyesi 15 devlet memur alımı başvuru koşulları şöyle sunuldu.

Adaylar başvurularını 7 Haziran 2021 ile 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Ulubatlı Hasan Bulvarı 10 numaralı binaya kurulacak başvuru noktasına başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.