Devlet Kurumları Ekim Ayı Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Devlet Kurumları Ekim Ayı Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Kurumları bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere farklı unvanlarda kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. 3 farklı devlet ve kamu kurumu 19 kamu personeli işçi alımı yapacak. her ilanda farklı oldupu üzere detaylar verildi.

Farklı kamu kurumu bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere kamu personeli alımı ve işçi alımı yapacak. Sadece daha Kalkınma Ajansı Devlet Demiryolları İşletmesi ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alım ilanlarına göre teftiş kurulu başkanlığı bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 5 Yeni kamu personeli ilanı yayınladı. Başvuru yapacak adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin hukuk siyasi bilgilerde iktisat işletme İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile bunlara denkliği yetkili kurumlunca tarafından kabul edilen yurt dışı ve yurt dışında bulunan öğrenim kurumlarından mezun olmak.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yüksek maaşla kamu personel alımı için başvuru ekranı açıldı. 12 sözleşmeli Bilişim personel alımı için adayların 2021-2022 KPSS 3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımları 31 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular e-devlet üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Karacadağ Kalkınma Ajansı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere iki memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS sınavına girmiş ve en az 80 puan almış adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir 2 İdare memur alımı için adaylarının İnşaat Mühendisliği makine mühendisliği sosyoloji gıda mühendisliği tarım ekonomisi tekstil mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği yazılım mühendisliği veya elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden birine mezun olmaları gerekmektedir.

TCDD Personel Alımı İçin Tıklayınız

Aile ve Sosyal Bakanlığı Personel Alımı İçin Tıklayınız

Karacadağ Kalkınma Ajansı İşçi Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum