Devlet Kurumları 1325 Kamu Personeli Alımı

Devlet Kurumları 1325 Kamu Personeli Alımı

4 farklı devlet kurumu bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 1325 adet kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, İstanbul Üniversitesi ve Ulaştırma Bakanlığı personel alım ilanları!

Devlet kurumları bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere kamu personeli alımı yapacağını ilan etti ilana göre İstanbul üniversitesi 4 ulaştırma Bakanlığı 31 personel alımı, Orman Bakanlığı 224 daimi işçi, Adalet Bakanlığı 406 kamu personeli alımı ve İstanbul Üniversitesi 660 kamu işçi alımı ile beraber toplamda 1325 adet personel alımı yapılacak.

"Adalet Bakanlığı, Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlükleri bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 406 kamu personeli alımı için ilan verdi. Yayınlanan ilana göre 132 psikolog, 52 pedagog ve 222 sosyal çalışmacı kadrosun da alım yapılacaktır."

Başvuru için tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi KPSS şartı 4 memur alımı ilanı. Kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan 4 memur alımı için adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir başvurular 12 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Başvuru için tıklayınız.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı devlet memuru alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan devlet memuru alımı ilanlarına göre ulaştırma ve altyapı Bakanlığı 31 devlet memuru ve sürekli işçi alımı yapacak ilana göre denizcilik uzman yardımcısı ulaştırma ve haberleşme uzman yardımcısı devlet memuru unvanlarında alım yapılacak. Ulaştırma Bakanlığı personel alımı için başvurular 27 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular elektronik ortamda cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofiste kariyer kapısı üzerinden yapılacaktır.

Devlet memuru alımı başvuru için tıklayınız.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre 224 kamu personeli alımı yapılacaktır. 54 şehir de gerçekleşecek olan alımların 141 alım engelli kadrosu için 83 kadro ise eski hükümlü kadrosu için ayrılmıştır. İş ilanına dair tüm bilgiler kurum tarafında İŞKUR iş ilanlar üzerinden tekrar ilan edilecektir."

Başvuru için tıklayınız.

Sizde kendinize ve mesleğinize uygun ilanları bulmak için bizi takip edebilirsiniz...,

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.