Devlet 1129 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Devlet 1129 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Devlet kurumlarına yapılacak kamu personel alımı iş ilanları yayınlandı. 1129 kontenjan açılarak devlete kamu personeli alımı yapılacağı belirlendi. İlan durumlarına göre öğrenim şartlarında ve yaş durumlarında farklılıklar bulunuyor.

Devlette ve kamu kurumlarında iş arayanlar için 1129 kontenjan açıldı. Farklı 3 kamu kurumu tarafından yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları belirli kontenjanlarda ve şartlarda personel alımı gerçekleştirileceği belirlendi.

Er Pa Özel Denizli Sağlık Hastanesi Anonim Şirketi, Antalya Yaşam Hastaneleri Özel Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, Özkaya Hastane İşletmeciliği Sağlık.Ve Tic.Ltd.Ş, Metropolitan Hayvan hastanesi San. Ve Tic. A.Ş., Dünya Göz hastanesi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Gazi kent Hastanesi Ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Aplus Hastane Otelcilik Hizmetleri Anonim Şirketi, Özel Bossan Hospital Hastanesi, Medicana Hastane İşletmeciliği Anonim Şirketi şubeleri olmak üzere birçok unvanda hastane personeli alımı yapıyor.

Sosyal Güvenlik kurumun kadrolu personel alımı yapacak. İlana göre SGK 935 personel alımı için 30 uzman 88 Şef 668 Veri hazırlama ve kontrol işletmeni 55 memur 43 mühendis 14 tekniker 37 teknisyen branşlarında personel alımı yapacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu personel başvuruları için adayların KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre 9 farklı hastane 124 işi ve personel alımı yapacağını duyurdu.

Hastaneler Sağlık teknikeri diğer imalat ile ilgili işçiler Çağrı Merkezi müşteri temsilcisi telefon santral operatörü temizlik görevlisi beden işçisi hemşire Büro Memur alımı garson bulaşıkçı Mutfak görevlisi ve tercüman unvanlarından personel yapacağını ilan etti.

Hazine ve Maliye Bakanlığı yüksek maaşla kamu personel alımı ilanı yayınladığı Resmi Gazete üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre 35 genel kazanıcı ve 35 bilgi teknolojileri kontenjanında toplamda 70 kamu personel alımı yapılacak başvurular 7 Kasım 2022 tarihinde başlamış olacaktır.

İŞKUR Hastanelere Personel Alımı İçin Tıklayınız

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı İçin Tıklayınız

SGK 935 Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum