Devlet 10 Kamu Zabıta Memuru Alımı İş İlanları

Devlet 10 Kamu Zabıta Memuru Alımı İş İlanları

Devlet personel alımı yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Kumluca Belediyesi tarafından kamu personel alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Belediye zabıta memuru alımı başvuru şartları ve kılavuzu ilan edildi.

Devlet personel alımı yeni iş ilanları ile sözleşmeli zabıta alımı yapılacağı duyuruldu. Zabıta memuru alımı ilanına göre Kumluca Belediye Başkanlığı istihdam sağlayacak.

Kumluca Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamusal haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir suçtan mahkum olmamak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması,

Görevini devamlı yapmaya engeli olmaması,

İlan edilen kadrolar için şartları taşıyor olmak,

KPSS’ den gerekli puanı almış olmak,

30 yaşını doldurmamış olmak gibi genel başvuru şartları bulunmaktadır.

Kumluca Belediyesi yayınladığı kılavuza göre Kamu Personeli Sınavından (KPSS) en az 60 puan ile 5 Lisans düzeyinde ve 5 Ön lisans düzeyinde mezun olan 10 Zabıta Memuru alacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları

Tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak, 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+, -) 10 kg’dan fazla fark olmamak.

Memur Alımı İçin İstenilen Belgeler

Belediyenin internet sayfasında bulunan başvuru formu, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, diploma aslı veya e-devlet’den barkotlu şekilde mezuniyet belgesi, yabancı okullar için YÖK’ten denklik belgesi, ÖSYM sitesinden KPSS sonuç belgesi, sürücü belgesi veya fotokopisi, 3 adet biyometrik fotoğraf, görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyan, erkek adaylar için e-devlet’den askerliğe ilişkisi olmadığına dair belge istenmektedir.

Kumluca Belediye Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru yapacak adaylar 14 Şubat 2022 ile 16 Şubat 2022 tarihleri arasında başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvuruda istenilen belgeleri Merkez Mah. Halil Çıvgın Cd. No:5 Kumluca/ Antalya adresinde Kumluca Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum