Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi 32 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Üniversiteler tarafından yapılan kamu personeli alımı yeni iş imkanları ve istihdamı için ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. İstanbul Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi bünyesine 32 personel alımı için başvuru şartları kadro ünvanları açıklandı?

İstanbul Cerrahpaşa Üniversite Hastanesi tarafından yayınlanan güncel kamu personeli alımı iş ilanı ile bünyesindeki birimlerde çalıştırılmak üzere ve maaş ve giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak 32 personel alımı yapılacak.

Üniversite Memur Alımı 32 Kadro ve Ünvanları

Cerrahpaşa üniversitesi tarafından yapılan yeni memur alımı ilanı ile bünyesine 28 Hemşire alımı lisans hemşirelik mezunu ve 2020 yılı Kamu personeli seçme sınavı P3 puanı en az 55 olan kişiler arasından alınacak.

Ebe alımı 2 kişi için adayların lisans ebelik mezunu olması ve P3 puanı en az 55 olması,

Büro Personeli alımı 2 kişi lisans İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, İktisat Fakülteleri veya Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi mezunu ve P3 puanı en az 70 olan, muhasebe ve mali konularda 2 yıl deneyimi olanlar arasından seçilecek.

Üniversite Devlet Personel Alımı Başvuruları

İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Üniversitesi Hastane 32 devlet personel alımı için başvuru yapacak şartları taşıyan adayların 13 Ocak 2022 tarihi ile 27 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını “istanbulc.edu.tr” ya da “personel.istanbulc.edu.tr/” adreslerinde bulunan başvuru formunun doldurulması ve kurum tarafından istenilen belgelerle birlikte üniversitenin personel daire başkanlığına bizzat müracaat etmeleri isteniliyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum