Çeltik Belediyesi Düz Memur Alımı İş İlanları

Çeltik Belediyesi Düz Memur Alımı İş İlanları

Çeltikli Belediyesi düz memur alımı iş ilanları yayınladı. Kamu ilanı iş ilanları sayfası üzerinden yayınlanan yayınlarda bünyesinde çalışacak iki farklı unvanda düz memur alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu kurumlarında iş ilanları arayanlar için Çeltikli Belediyesi tarafından düz memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Kamu personel alımı için başvuru yapacak adayların ilan kamu ilanı iş ilanları sayfasından yayınlanmıştır.

Başvuru yapacak adayların için alımlar Çeltikli belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak olup alımı yapılacak unvanlar ise 1 VHKİ memuru ve bir mühendis olarak belirlenmiştir.

Düz Memur Alımı Başvuru Şartları

Memur alımı için adaylardan alınan şartlar lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin işletme, iktisat, halkla ilişkiler, Kamu yönetimi gibi bölümlerden lisans mezunu olması gerekiyor. Milli eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni belgesine sahip olma şartları ile personel alımı iş başvurusu yapılabilecek. Kamu Personeli seçme sınavından da en az 70 puan alan kişiler arasından başvuruları kabul edilecektir.

Mühendis alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için adaylardan alınan şartlar harita mühendisliği bölümü mezun olması, KPSS sınavından en az 70 puan alma şartları ile alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuruları

Başvurular alınmaya henüz başlanmamıştır. Başvuru yapacak olaylar için başvuruları 12 Ekim 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak olup en geç başvurular ise alınmaya başlandıktan 2 gün sonra yani 14 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

Başvuruları başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Adaylar şahsen veya posta yolu ile Çeltik Belediye Başkanlığına (Selçuk Mahallesi Mevlana Caddesi No:10 Çeltik/Konya ) adresine gidip başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.