ÇAYKUR 45 Kamu Personel Alımı! Yüksek Maaş 2 İkramiyeli İlan

ÇAYKUR 45 Kamu Personel Alımı! Yüksek Maaş 2 İkramiyeli İlan

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 45 kamu personel alımı ilanı yayınladı. Üst yaş sınırı olarak 50 açıklanmıştır. ÇAYKUR yüksek maaş ve 4 ikramiyeli ilandır. 3 şehir istihdamı başvuruları elektronik olarak alınmaya başlandı.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 45 kamu personel alımı yeni iş ilanları yayınlandı. ÇAYKUR 3 yeni ilan ile 3 yeni şehre istihdam yapıyor. Yüksek maaşlı ve yılda 4 ikramiye verilecek.

Başvuruları elektronik olarak İŞKUR iş ilanları numaraları ile yapılacak.

ÇAYKUR İşçi Alımı

1-Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından Trabzon, Artvin ve Rize ili ve ilçelerindeki Çay fabrikalarında, yaş çay kampanyası dönemlerinde istihdam edilecek.

2-Başvuru yapan adayların dikkatine.

Başvurduğunuz ilanlar ile ilgili bildirimleri almak için İŞKUR kayıtlarınızdaki cep telefon numaralarınızı güncelleyiniz.

3-Adaylar başvuruda sundukları belgelerin doğruluğundan sorumludurlar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen kişilerin başvuruları/sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılamaz. Atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Haklarında Türk Ceza Kanunu’nun ilgili hükümleri uygulamak üzere ilgili kuruluşun hakları saklıdır.

4-Bu kadroda istihdam edilecek kişiler vardiyalı sisteme göre çalışacaktır.

5-Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün istihdam edilmek üzere Çay Eksperi mesleğinde ulusal düzeyde KPSS şartı olmadan vermiş olduğu ilana başvuru yapacak kişiler Artvin, Rize ve Trabzon illerinde ilanda belirtilen fabrikalarda çalıştırılacaktır. Başvuru yapacak kişiler sadece bir ile başvuru yapmaları birden fazla yapılan başvuruları iptal edilecektir.

6-Ayrıca konu ile diğer duyurular Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün (çaykur@gov.tr)internet adresinde ilan edilecek olup TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Çay Eksperi alımı yapılıyor.

Rize 00008285217 iş ilan numarası ile başvuru alacak.

Trabzon 00008285677 İŞKUR numarası ile başvuru alacak.

Artvin 00008285741 İŞKUR numarası ile yapılacak.

Kaynak:Kamu Personel Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.