Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvuruları 25-27 Ağustos

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alım Başvuruları 25-27 Ağustos

Çankırı Çardaklı Belediye Başkanlığı yayınladığı kamu personeli alımı ilanına göre 2 zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Türkiye genelinden başvurular alınacak. Kimler bu alımlara başvuru yapacağı detayları yazımızda…

Kamu Kurum ve Kuruluşları kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Ağustos ayı personel alımları kapsamında Çankırı Çardaklı Belediyesi tarafından zabıta memuru alımı gerçekleştirileceği ilan edildi.

Çankırı Belediyesi Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Başvurular Türkiye genelinden alınacak.

Özel Başvuru Şartları

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması gerekiyor. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, KPSS en az 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Genel Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor şartı aranmaktadır. Önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 25 ağustos 2021 tarihinde başvurular alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 27 Ağustos tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapacak adaylar için Zabıta memuru alınacağından boy ve kilo ölçümü yapılacağı için Nevzat Ayaz Mah. İstasyon Cd. No:33 Çardaklı Kasabası Atkaracalar/ Çankırı adresine istenilen belgeler ile birlikte müracaatların şahsen yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için şahsen dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.