Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Lise Önlisans 38 Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete üzerinden kamu personeli olmak isteyenler için ilanlara bir yenisi daha eklendi. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şekli haberimizde…

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İlanı

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre farklı niteliklerde istihdam edilmek üzere 38 adet lise- önlisans mezunu adayların başvuru yapa bileceği boş kontenjan ilana çıktı.

Alımı Yapılacak Unvanlar

Çanakkale 18 Mart Üniversite tarafından resmi gazetede yapılan açıklamaya göre alınacak 38 personelin 31 hemşire, 1 biyolog ve 6 sağlık teknikeri, bünyesinde görev yapacağı belirtiliyor.

Başvurular Nasıl Olacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün itibari ile istenilen belgeler ile Üniversitenin başvuru kılavuzunda yer verdiği başvuru web adresinden yapılacağı belirtildi. Şahsen veya iadeli posta yolu yapılacak müracaatlar kabul edilmeyeceği ve adaylar için en son başvurular olarak ilan resmi gazetede yayınlandıktan 15 gün içerisinde yanı 17 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Başvuru Aranan Şartları

Genel: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını başvuru yapacaklar için tamamlamış olmak. Başvuru yapacak erkek adayların askerlikten muaf olma şartlarının arandığı belirtildi.

Özel Şartlar

Tercihen başvuru kılavuzunda yer alan tablolarda başvuru yapacağı unvanın şartlarını taşıyor olma, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, unvanın gerektirdiği KPSS puan şartını tamamlama. Vardiyalı çalışma sistemine engel durumunun bulunmaması şartları ile 38 adet sözleşmeli kamu personeli- sağlık personeli alımı yapılacağı kurumca belirtildi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.