Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Kamu Personel Alımı Kılavuzu

Resmi Gazete Üzerinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Paylaşılan ilanda 12 adet kamu personel alımı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesine alınacağı belirtildi.

Kamu kurumlarında iş arayanlara ilişkin ilanlar paylaşılmaya devam ediyor. Son paylaşılan resmi gazete ilanına göre Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kamu personel alımı yapacağını duyurdu.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada alınacak unvanların sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacaklar için adaylara ortalama 12 Bin TL maaş verileceği belirtildi.

Kamu personeli alımı yapılacak unvanların Java kurumsal mimarı, proje yöneticisi, veri tabanı uzmanı, kıdemli java yazılım uzmanı, kıdemli .NET yazılım uzmanı, bilgi güvenliği takım lideri, sistem uzmanı, java yazılım geliştirme uzmanı, veri tabanı uzmanı ve son olarak ağ uzmanı olmak üzere 10 farklı unvanda 12 adet kamu personelinin Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesine alınacağı açıklandı.

Başvurular Online

Başvuruda bulunacaklar için Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada başvuruların online olarak yapıla bilecek olup başka türlü yapılan şahsen veya posta yolu ile müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular sadece kariyer kapısı olan isealimkariyerkapisi.gov.tr adresi üzerinden e-Devlet üzeri giriş yaptıktan sonra Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ilanına tıklayarak başvurular tamamlana bilecektir.

Müracaatlar bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 20 gün içerisinde müracaatlar 11 Ekim 2021 tarihine kadar 23:59 a kadar başvurular alına bilecektir.

Bu ilan resmi gazete üzerinden yayınlanmıştır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum