Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül

Büyükşehir Basın Görevlisi Ve Kamu Personeli Alımı 13-15 Eylül

Büyükşehir Belediye yayınlamış olduğu ilana göre belediyeye bağlı bir kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda kamu personel alımı yapılacak. Basın görevlisi gibi unvana başvurular 13-15 Eylül tarihlerinde yapılacak.

Büyükşehir Belediye Basın Görevlisi ve Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İzmir Büyükşehir Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 4 personel alımı yapılacağı İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayınlandı. İstihdam etmeye hak kazanan kişiler daimi nitelikte istihdam edilecekleri belirtildi.

Alımı yapılacak unvanların 1 basın görevlisi, 1 elektrik elektronik mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve 1 mühendis alımı olmak üzere toplamda 4 farklı nitelikte çalışmak üzere 4 memur alımlarının gerçekleştirileceği ilana çıkarıldı.

Başvurular Hangi Tarihlerde Nasıl Yapılır?

Adaylar başvurularını İlana başvurular 13 Eylül 2021 yarın itibari ile başlamış olup 15 Eylül 2021 tarihine kadar İlana başvurularını yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurular Başvuru Kılavuzlarında yer alan mail adreslerine internet ortamında yapılacaktır.

Başvurular sadece öz geçmiş belgesinin belirtilen mail adresine iletilmesi yolu ile yapıla bilecek olup başka türlü yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Genel ve Özel Koşulları

Başvuru yapacak kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir.

Erkek bireyler için askerlikten muaf olma şartları aranıyor.

Tüm unvanlar için gerekli olan bir şart ise başvuruda bulunacak unvanın gerektirdiği üniversite bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor.

buyuksehir-belediye-basin-gorevlisi-alimi-kamu-izmir.jpg

Son olarak adaylarda affa uğramış bile olsa devletin güvenliğine karşı herhangi bir suçtan dolayı veya yüz kızartıcı suçlardan dolayı mahkum olmama şartı aranıyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum