Bozok Üniversite Hastanesi 28 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Bozok Üniversite Hastanesi 28 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

Bozok Üniversite Hastanesi bünyesine yeni 28 kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite 2022 personel alımı ilanına başvurular ne zaman yapılacak? Devlet Personel Alımı için kimler başvuru yapabilecek? Üniversite memur alımı kadro ünvanlar neler?

Yozgat Bozok Üniversitesi tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile ülke genelinden başvuru yapılabilecek 28 personel alımı yapılacağı açıklandı. Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafından yapılan açıklamada alınacak kamu personellerinin giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak ve çalıştırılacak personeller gece veya gündüz nöbet usulüne göre çalıştırılacak.

Üniversite Personel Alımı Kadroları

Üniversite personel alımı açıklamaları ile açılan boş kadrolar;

Teknisyen personel alımı 2 kişi, Büro Personeli alımı 5 kişi, Sağlık Teknikeri 1 kişi, Şoför 1 kişi, Temizlik Personeli 11 kişi, Güvenlik Görevlisi alımı 8 kişi kadrolara yapılacak.

Güvenlik Görevlisi Alımı Dağılımı

Güvenlik Görevlisi olarak yapılacak alımın 1 kişi önlisans mezunları arasından Yozgat merkeze, 2 kişi lise mezunu erkek adaylar arasından Akdağmadeni Sağlık Yüksekokuluna, 1 kişi lise mezunları arasından Sarıkaya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokuluna, 2 kişi En az lise mezunu erkek adaylar arasından Yerköy Adalet Meslek Yüksekokuluna, 1 kişi Erkek güvenlik görevlisi Şefaatli MYo bünyesine, 1 kişi Çekerek Fuat Oktay Sağlık Hizmetleri MYO bünyesinde istihadamı yapılacak.

Üniversite Düz Memur Alımı Başvuru Şartları

Üniversite memur alımı için şartları taşıyan personel adaylarının 30 Aralık 2021 tarihi ile 14 Ocak 2022 tarihleri arasında Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına bizzat yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum