Boğaziçi Üniversitesi En Az Lise Mezun 10 Kamu Personeli Alımı

Boğaziçi Üniversitesi En Az Lise Mezun 10 Kamu Personeli Alımı

Üniversiteler bünyesine yeni kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi bünyesine en az lise mezunu 10 kamu personeli alımı yapılacak. 2022 Üniversite personel alımı başvurusu nasıl yapılacak?

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi tarafından yapılan güncel kamu personeli alımı ilan açıklamaları ile üniversite bünyesinde çalışacak 10 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Üniversite açıklamalarına göre personellerin seçimi işlemleri adayların 2020 KPSS puanları esas alınarak yerleştirme işlemleri yapılacak.

Boğaziçi Personel Alımı Alınacak Kadro ve ünvanlar

Boğaziçi Üniversitesine yapılacak personel alımı için açıklanan kadrolar büro memuru alımı 8 kişi, Şoför alımı 2 kişi olmak üzere toplam 10 unvan için personel alımı yapılacak.

Üniversite Şoför personel alımı Adaylarında Aranan Şartlar

Adayların lise mezunu olmaları, alınacak 2 şoför kadrosunun 1 kişi için D sınıfı ehliyet sahibi olması, 1 kişi için B sınıfı ehliyet sahibi olması, adayların SRC2, SRC4, SRC5 belgesine ve psikoteknik belgesine sahip olması gibi başlıca şartlar gerekmekte olup alınacak şoförler üniversitenin İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına alınacak olup adayların KPSS P94 puanı olması gerekiyor.

Başvuru Genel Şartları

Başvuru genel şartları içerisinde önemli olanları adayların memuriyet genel şartlarını taşımaları,

04 Şubat 2022 tarihi ile başvuracak kişilerin 18 yaşını tamamlamış olması,

Erkek adayların askerlik hizmeti ilişiği olmaması,

Yapılacak devlet personeli alımında başvuru yapacak kişilerin mesleğini yapmasına engel akıl hastalığı ile engeli olmaması gibi şartlar aranılmaktadır.

Üniversite Büro Memur Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Üniversite büro memuru alımı ve şoför alımı için adayların başvuruları bugün 21 Ocak 2022 tarihinde başladı ve 04 Şubat 2022 tarihine kadar adayların Üniversite Genel Sekreterliğine şahsen müracaat etmeleri beklenilmekte.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum