Belediyeler Tekniker ve Memur 3 Personel Alımı

Belediyeler Tekniker ve Memur 3 Personel Alımı

Belediyeler kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Belediyeler boş kadroları doldurmak amaçlı tekniker ve memur alımı yapıyor. Daimi statüde alıma başvuru nasıl yapılacak.

Belediyeler Kamu Personeli Alımı Duyuruları

Aktaş Belediyesi ve Elbeyli Belediyesi kendi bünyelerinde çalıştırılmak üzere Genel İdari Hizmetler ve Teknik Hizmetler sınıfı olmak üzere en az 60 puan ile tekniker alımı ve memur alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre en az lise mezunu ve 60 puan ile personel alımı yapılıyor.

Aktaş Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 Memur ve 1 Tekniker personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye alım yaptığı kadrolar için başvuru şartlarını ve niteliklerini ilan etti.

Memur alımı için en az lisans düzeyinde siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun ve KPSS’ den en az 75 puan almış şartı bulunmaktadır.

Tekniker alımı için ise ön lisans düzeyinde Harita, Harita Kadastro, Maden Ölçme, Harita Teknikerliği bölümlerinden mezun ve KPSS P93 puan türünden en az 60 puan ile personel alımı yapıyor.

İlgili haber

Elbeyli Belediyesi ise Genel İdari Hizmetler sınıfında en az lise mezunu memur alımı yapıyor. Elbeyli Belediyesi yayınladığı ilana göre Pazarlama ve Perakende ve Muhasebe ve Finansman alanları ve dallarından mezun personel alımı yapıyor.

Elbeyli Belediyesi yayınladığı ilanda KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış adaylar başvuruda bulunabilecekler. Başvuru da bulunacak adaylar başvurularını 25 Şubat 2022 ile 01 Mart 2022 tarihleri arasında başvuru için istenilen belgeleri tamamlayıp teslim etmeleri gerekmektedir.

İlgili haber

Tekniker ve Memur Alımı İçin Genel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bırakılmamak,

Herhangi bir suçtan dolayı mahkum kalmamak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması,

Görevini devamlı yapmasına herhangi bir engel hastalığı olmaması,

Kadrolar için istenilen nitelikleri taşımak,

B sınıfı sürücü belgesi gerekmektedir.

Niğde ve Kilis şehirleri bu alımları yapıyor.

Başvuruları kaçırmamak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.