Belediyeler Birliği Daimi 9 Kamu Personeli Alımı 7-9 Bin TL Maaş

Belediyeler Birliği Daimi 9 Kamu Personeli Alımı 7-9 Bin TL Maaş

Türkiye Belediyeler Birliği 9 kamu personeli alımı yayınladı. Yayınlanan ilana 7-9 bin TL maaşla başvuru 15 Ekim tarihine kadar yapılacak. TBB personel alımı Türkiye genelinden başvuru kabul etmektedir.

TBB Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türkiye Belediyeler Birliği 9 kamu personeli alımı yapıyor. Alımı yapılacaklara ortalama 7-9 bin TL maaş ödemesi yapılacak. Alınacak kişilere 9 finans uzmanı unvanı verilecektir. Başvurular 15 Ekim 2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Özel ve Genel Şartları

Finans uzmanı alımı: En az 4 yıl eğitim veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat işletme, mühendislik, mimarlık bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir veya yabancı okul mezunları için yükseköğretim kuru tarafından onaylanmış fakültelerden mezun olmak, Yabancı dil seviye tespit sınavından en az B düzeyinde puan almak.

tbb-turkiye-belediyeler-birligi-finans-uzmani-alimi.jpg

Adaylar 35 yaşını doldurmuş olmak, adayların yurtiçi veya yurtdışı seyahatlere herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir. En az 5 yıl deneyimli olmak, KPSS P3 puan türünden en az 80 puan almış olmak. Bu belirtilen özel şartlara sahip adaylar başvurularını belirtilen adres üzerinden başvuru tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Başvuru Hangi Tarihte ve Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını 5 Ekim 2021 tarihi ve 15 Ekim 2021 tarihleri arasından Tunus Cad. No:12 Kavaklıdere- Çankaya/ ANKARA adresine veya www.tbb.gov.tr resmi internet sayfası üzerinden diploma, mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, yabancı dil belgesi ve özgeçmiş belgeleriyle yapılacaktır. Gereceğe aykırı yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.