Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı

Belediye iş ilanı Türkiye geneli başvuru ile 8 devlet memuru alımı

Türkiye geneli başvuru yapılabilen belediye iş ilanı ile memur alımı yapılıyor. Yeni memur alımında başvurular nasıl yapılacak? KPSS puan şartı kaç? Hangi ünvanlarda kamu personeli alınacak? Ayrıntıların tamamını haberimizde bulabilirsiniz.

Güncel olarak yayınlanan Belediye İş ilanı ile kamuya 8 devlet memuru alımı yapılıyor. Alınacak personeller Sosyal Hizmet Uzmanı, Sosyal Çalışmacı, Tahsildar, memur ünvanlı olarak alınacaklar. Lüleburgaz Belediyesi bünyesine alınacak bu kamu personellerinin alımında KPSS puan şartı bulunmaktadır.

Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı 1 personel alımında adayların lisans sosyal hizmet bölümünden mezun olması, kadın erkek adaylardan KPSS P3 puanı en az 65 puan olması ve B ehliyeti olması gerekmektedir.

devlet-memur-alimi.jpg

Sosyal Çalışmacı olarak alınacak 1 personel alımında adayların lisans sosyal hizmetler bölümü mezunu olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanı en az 65 olması, adayların B grubu araç kullanma ehliyeti bulunması şart bulunmaktadır.

Tahsildar olarak alınacak 2 kamu personelinin lisans Maliye veya İktisat veya lisans muhasebe programından mezun olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanının en az 65 olması gerekmektedir.

Memur olarak alınacak 4 kamu personeli alımından 1 kişi önlisans emlak ve emlak yönetimi, muhasebe ve vergi uygulamaları ya da yerel yönetim bölümlerinden mezun olması, P93 puanı en az 65 olması, 3 kişi için adayların lisans kamu yönetimi Maliye, Çalışma Ekonomisi ya da Halkla İlişkiler bölüm mezunu olması, kadın ve erkek adayların KPSS P3 puanı en az 65 olması şartı bulunmaktadır.

Başvuracak adayların zihinsel ve bedensel engeli olmaması gerekmekte
Başvuru şartlarını taşıyan memur adayları yukarıdaki kadrolardan sadece birine başvurabilecek,

Görevini sürekli yapabilmesini mani olacak zihinsel veya beden engeli bulunmaması,

Adayların askerlik ile ilgisi bulunmaması,

Belirtilen kadrolara başvurmak için adayların 2020 yılında düzenlenen KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir.

Başvurular nereye ve ne zaman yapılacak?

Lüleburgaz Belediyesi 8 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Mayıs 2021 tarihi ile 07 Mayıs 2021 tarihleri arasında başvurularını belediye resmi internet adresinde elektronik olarak yada Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü Özerler Mahallesi Hal Sokak No:1 Lüleburgaz Kırklareli adresine posta yoluyla başvurabilecekler.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.