Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı

Belediye 5 Bin TL maaşla 10 tahsildar, şoför ve memur alımı

Yeni belediye memur alımı ilanı yayınlandı. Belediye 5 bin TL maaşla personel alımı detayları arasında neler bulunuyor. 10 kişi, tahsildar, zabıta, şoför ve memur alımı şartları neler. Belediye memur alımı başvuruları hangi tarihlerde yapılacak.

BELEDİYE 5 BİN TL MAAŞLA MEMUR ALIMI

Belediye Başkanlığı 10 tahsildar, şoför, zabıta ve memur alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana bu hafta başvuru kabul edilecek. Adaylarda aranan en belirgin özellik en az KPSS 60 puanı olan adayların başvuru yapabileceği görünüyor. Bay ve bayan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Türkiye genelinden adaylar başvuru yapabilecek.

veznedar-tahsildar.jpg

Şoför alımı 1 kişi: Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Belediye trafik memuru alımı 1 kişi: Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Tahsildar alımı 1 kişi ve memur alımı 3 kişi: Herhangi bir lisans programından mezun olmak.

Zabıta memuru alımı 4 kişi için: Herhangi bir lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

Öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanı almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Ayrıca herhangi bir kamu kuruluşunda çalışıyor olmamak. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Zabıta memuru kadrolarına başvuracaklar için; 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+-) 10 kg. dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacaktır.

Zabıta Memuru ve Şoför kadrosuna başvuracaklar için; 13.10.1983 Tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL VE HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

Başvurular 22 Şubat 2021 ile 24 Şubat 2021 tarihleri arasında saat 16:00’ya kadar Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine yapmaları gerekmektedir. Elektronik ortamda, Belediye pazar.bel.tr internet adresine yapılabilir. Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Pazar Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yılmaz Telatar Caddesi, No: 1 Pazar-Rize adresine göndereceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.