Beklenen Açıklama Geldi! ROKETSAN Türkiye Geneli Personel Alıyor

Beklenen Açıklama Geldi! ROKETSAN Türkiye Geneli Personel Alıyor

Herkesin beklediği açıklama geldi. ROKETSAN Türkiye geneli personel askeri kurumlarda iş arayanlar için beklenen açıklama geldi. ROKETSAN tarafından Türkiye geneli başvurularının alınacağı personel alımı için iş ilanları yayınlanmıştır.

Kamu kurum ve kuruluşları için memur alımı ilanları yayınlanıyor. Yeni memur alımları beklenirken herkes tarafından beklenen açıklama geldi. ROKETSAN Türkiye geneli personel alıyor. Türkiye Geneli başvuru kabul edeceğini duyuran ROKETSAN (Roket Sanayii ve Ticaret AŞ )başvuru tarihleri dahil her şeyi belirledi. Başvuru ekranına ulaşmak isteyen adaylar için başvuru ekranı linkini haberimizde dahil ettik.

Alımı Yapılacak Unvanlar Belli Oldu!

Enerji, Güç ve Tahrik Sistemleri Tasarım Mühendisi (İstanbul), Aday Mühendis, Sistem Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Üretim / Entegrasyon Mühendisi, Elektronik Donanım Mühendisi, Güdüm, Kontrol ve Navigasyon Algoritmaları Mühendisi (İstanbul), Elektronik Tasarım Mühendisi (İstanbul), Test Mühendisi, Modelleme ve Simülasyon Mühendisi (İstanbul), Proje Mühendisi, Mekanik Tasarım Mühendisi, gömülü Yazılım & Yazılım Test Mühendisi (İstanbul), Teknoloji ve Yenilikçilik Sistemi Yönetimi Mühendisi (İstanbul), Yapısal Analiz Mühendisi (İstanbul) kadrolarına personel alımı yapılacağı belirlenmiştir.

ROKETSAN Personel Alımı Başvuru Süreci

Başvuru sürecini takip edenler için başvurular online yapılıyor. Online olarak elektronik ortamda ROKETSAN sayfasına giriş yapan adaylar, hangi unvana başvuru yapmak istiyorsa seçip gerekli olan şartları taşıdıktan sonra başvuru tarihleri içerisinde başvurularını yapması gerekiyor. Yukarıda belirtilen şekilde başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular alınmaya başlanmıştır. En geç başvurular ise 31 Aralık 2022 tarihinde yani 2022 yılının son gününden itibaren sona erecektir.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Memur alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için şu şartlar aranıyor;

T.C vatandaşı olmak,

Not ortalamasının en az 3 ve üzeri olması,

Yapacağı ders programının 1 gününü ROKETSAN’ a ayırabilecek olması,

İyi derece İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip olma,

MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,

Alanıyla ilgili güçlü teorik bilgiye sahip olma şartları ile ROKETSAN bünyesine personel alımı yapılacaktır.

Başvuru ekranı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.