Banka, YSK, SYDV ve Belediye Zabıta Memuru İle Düz Memur Alımları

Banka, YSK, SYDV ve Belediye Zabıta Memuru İle Düz Memur Alımları

Memur alımı ilanları hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Banka, YSK, SYDV ve Belediye bünyelerinde çalışacak memur alımları yapılacağı belirlendi. Kadro dağılımı yapıldı. Alımları Düz memur ve Zabıta memuru unvanlarına yapılacağı belirtildi.

Banka, YSK, SYDV ve Belediye memur alıyor. 5 farklı kurumun yayınladığı ilanlar ile düz memur alımları ve zabıta memuru alımları yapılacağı belirtildi. Zabıta alımı ve memur alımı kapsamında kurumların yayınladığı ilanlarda başvurular başladı.

Banka Memur Alımı

Banka personeli alımı yapacağını duyuran İş Bankası Ortalama 12 bin TL maaş ile çalışacak memur alımları yapılacağı belirtildi. Memur alımı için duyuru yapan banka 6 farklı unvanda memur alınacağını belirtti.

İş bankası personel alımı ilanlarına başvuru yapacakların başvuruları alınmaya başlanmıştır. Banka personeli alımı başvuru şartları ve başvuru ekranı için tıklayınız.

YSK Yüksek Maaş İle Devlet Memuru Alacak

Yüksek Seçim Kurulu yayınladığı kılavuz ile memur alacak. Devlet memuru alımı için ilan yayınlayan YSK 11472 TL maaş verileceğini belirtti ve memur yapacağını duyurdu. Yüksek Seçim Kurulu memur alımı için başvuru şartları açıklandı.

Yüksek Seçim Kurulu Güncel İlanı! 11472 TL Maaş Memur alımı için tıklayınız.

SYDV 25 Memur Alacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde çalışmak üzere 25 kamu personeli alımı yapılacak. Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığının yayınladığı ilanda 25 memur alınacağı belirtildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler 25 Kamu Personel Alımı Başvuruları için tıklayınız.

Kızılaya Vasıfsız Personel Alınacak

Kızılay yaptığı duyuruda KPSS şartı olmadan ve herhangi bir deneyim şartı aranmadan personel alacak. 9750 TL maaşla personel alımı yapılacak.

Kızılay personel alımı için tıklayınız.

Belediye Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımları için belediye 20 kontenjan açtı. Belediye yayınladığı ilan ile zabıta memuru alacak. Ortalama 9874 TL maaş verilecek ve memur alacak.

Belediye Zabıta Memuru Alımı için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.