Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması

Bakırçay Üniversitesi En Az Lise 18 Personel Alımı Açıklaması

Bakırçay Üniversitesi tarafından yapılan personel alımı resmi ilan açıklaması ile okul bünyesine 18 kişi en az lise mezunları arasından seçilecek personel alımı yapılacak. 2022 en az lise mezun personel alımı başvuru şartları boş kadro ünvanlar neler?

İzmir Bakırçay Üniversitesi tarafından bugün yapılan ilan açıklamaları ile Üniversite rektörlük ve bağlı birimlerinde istihdam edilecek en az lise mezunu adaylar arsından alınacak 18 personel alımı yapılacak.

Yapılacak kamu personeli alımı ile alınacak kişiler sözleşmeli pozisyonda çalıştırılacaklar ve tüm giderleri üniversite özel bütçesinden karşılanacak. Başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSS puanları değerlendirmeye alınacak.

Bakırçay Üniversitesi Açılan Boş Kadro Ve Ünvanlar

Büro Personeli alımı 3 kişi, Teknisyen 1 kişi, Temizlik Görevlisi alımı 7 kişi, Bahçıvan alımı 2 kişi, Tesisat Teknisyeni alımı 1 kişi, Özel Güvenlik Görevlisi alımı 4 kişi (Erkek adaylar başvuru yapabilecek) olarak kadrolar açıklandı.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şartları

Özel Güvenlik Görevlisi alımı adaylarının lise mezunu olması, 25 Ocak 2022 tarihi itibariyle günü geçmemiş güvenlik kartı sahibi olmaları, sağlık sorunu olmaması, 25 Ocak 2022 tarihi ile 36 yaşından gün almamış olması başlıca şartları bulunmakta.

Temizlik Görevlisi alımı kişi adaylarının erkek olması, lise mezunu olması, 25 Ocak 2022 tarihi ile 36 yaşından gün almamış olması şartları bulunmakta.

Büro memuru alımı için verilen kadrolardan 1 kişi lisans Uluslararası ilişkiler mezunları arasından, 1 kişi lisans Türk Dili ve Edebiyatı mezunları arasından, 1 kişi lisans işletme bölüm mezunları arasından alınacak.

Üniversite Devlet Personel Alımı Başvuruları

Üniversiteye yapılacak 18 kişi devlet personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan adayların İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına 11 Ocak 2022 tarihi ile 25 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını Türkiye genelinden şahsen veya posta ile yapabilecekler.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum