Bakırçay Üniversitesi 24 Destek Personeli ve Güvenlik Alımı

Bakırçay Üniversitesi 24 Destek Personeli ve Güvenlik Alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi destek personeli ve güvenlik alımı yapacağını açıkladı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alım ilanı için 24 personel istihdamının sağlanacağını açıklayan kurum, başvurularını bugün itibari ile kabul etmeye başladı.

Kamu Personel Alımı İş İlanları

İzmir Bakırçay Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise ve önlisans mezunlarından destek personeli ve güvenlik alımı yapacağını açıkladı. Lise mezunlarından 9 koruma ve güvenlik görevlisi ile 12 destek personeli alımı yapılacak. Önlisans mezunlarından ise 3 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın içerisinde sunduk.

Üniversite Memuru Alımı Başvuru Koşulları

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı: En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır. İlanın son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi devam eden özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmanız istenmektedir.

Görevinizi yapmanıza engel herhangi bir sağlık probleminizin bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca Üniversitenin tüm yerleşkelerinde 24 saat esaslı vardiyalı çalışma sistemine uygun olmanız gerekmektedir.

Adayların 170 santimetreden kısa boylu olmaması istenmektedir. Ayrıca 31 yaşından gün almamış olmanız da aranan şartlar arasındadır. Bu kadroya yalnızca erkek adaylar başvuru yapabilir.

Destek Personeli Alımı: Ortaöğretim veya dengi okullardan mezun olmuş ve temizlik personeli olarak çalışmasına engel herhangi bir durumu bulunmayan kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır.

Vardiyalı çalışma sistemine uygunluk göstermenizi beklenmektedir. Ayrıca 40 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir.

KPSS Şartı Nedir?

İlgili kontenjanlara müracaatta bulunabilmek için 2022 yılında yapılan KPSS sınavından lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının ise P - 3 puan türünden en az 60 taban puan almış olması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 1 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlayacaktır. Son müracaat tarihi ise 15 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine şahsen başvuru yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.