B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans

B Ehliyetli Zabıta Memuru Alımı Önlisans Lisans

B ehliyeti olan vatandaşlar dikkat. Zabıta memuru alımı önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından yapılacak. Başvuru yapacaklarda KPSS 65 puan şartı aranıyor. Alım başvurusunda ikamet şartı aranmıyor.

Zabıta memuru alımı B ehliyetli adaylar arasından yapılacağı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre önlisans ve lisans mezunları arasından yapılacak. Özel şartlar arasında KPSS 65 puanı olması olarak yayınlanmıştır. Kayseri Melikgazi alımı gerçekleştirecek.

5 zabıta alımı olacak.

Zabıta Alımı Genel Şartları

Kamu kurumlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle ayrılmamış olması,
Bayan adaylar 160 cm ve bay 170 cm boyundan kısa olmaması gerekmektedir.

Adayların başvuru son günü esas alınarak 31 yaşından gün almamış olması,

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, ertelenmiş, yedek sınıfa geçirilmiş olması şartları bulunmaktadır.

Zabıta alımı 1 kişi için; Herhangi bir lisans bölümü mezunu olması, kadın veya erkek olması, KPSS P3 puanı en az 65 olması ve en az B sınıfı sürücü belgesi olması gerekiyor.

Zabıta memuru alımı 2 kişi; Mimarlık, inşaat, harita mühendisliği, endüstri mühendisliği, çevre mühendisliği lisans mezun olması KPSS P3 puanı 65 ve yukarısı olması ve B sınıfı sürücü belgesi olması istenmektedir.

Zabıta alım 2 kişi; Arapça veya İngilizce sınavından en az E puanı olan herhangi bir lisans bölümü mezunu, B sınıfı ehliyetli olanların başvurusu alınacak.

Kayseri Melikgazi Belediyesi personel alımı için başvurular 26 Mayıs 2021 ile 10 Haziran 2021 tarihleri arasında Melikgazi iletişim merkezine şahsen yapılması isteniyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.