Askeri Personel Alımı İlanları! 2402 Er, Personel Ve Sivil Memur Alımı

Askeri Personel Alımı İlanları! 2402 Er, Personel Ve Sivil Memur Alımı

2023 yılı itibari ile Bakanlık bünyelerine askeri personel alımı ilanları yayımlanıyor. Bakanlıklara 2402 sözleşmeli er, personel ve sivil memur alımı yapılacak. Jandarma Genel Komutanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı kadrolarına yerleştirme yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı kadrolarına sözleşmeli er alımı, askeri personel alımı ve sivil memur alımı yapılacak. 2402 askeri personel alımı ilanlarına en az ilkokul mezunu adaylardan alım yapılacak.

MSB Sözleşmeli Er Alımı Detayları

Milli Savunma Bakanlığı 2023 yılı 1. Dönem kapsamında sözleşmeli er alımı için başvuruların başladığını ilan etti. MSB en az ilkokul mezunu olan adaylardan Kara Kuvvetleri Komutanlığı kadrolarına gerçekleşecek. Başvuru esnasında piyade, komando, tankçı, topçu, muhabere, ikmal, bakım, veteriner, hava savunma, istihkam, mühimmat ve sıhhiye sınıflarına başvurular yapılacağı için belirtilmesi gerekiyor.

MSB Sözleşmeli Er Alımı İçin Tıklayın.

Jandarma Genel Komutanlığı Askeri Personel Alımı Detayları

Jandarma Genel Komutanlığı 4 kadroda 2188 askeri personel alımı yapılacak. 2188 askeri personel alımı Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı kadrolarına yapılacak. 1680 astsubay alımı ve 468 subay alımı ile birlikte 2188 alım yapılacak.

JGK Askeri Personel Alımı İçin Tıklayın.

MSB 214 Sivil Memur Alımı Detayları

Milli Savunma Bakanlığı, Harita Genel Müdürlüğü, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı kadrolarına 214 sivil memur alımı yapılacak. Sivil memur alımı ilanına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. VHKİ, mühendis alımı, güvenlik görevlisi, hemşire, garson alımı, bahçıvan alımı, sivil memur, berber alımı ve avukat alımı unvanlarına alım yaparak 2023 yılı için ön hazırlık yapıyor.

MSB Sivil Memur Alımı İçin Tıklayın.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum