ASELSAN Kasım Ayı Güncel Kamu Personel Alım İlanları Yayımladı

ASELSAN Kasım Ayı Güncel Kamu Personel Alım İlanları Yayımladı

ASELSAN, Kasım ayı güncel iş ilanlarını yayınladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda ikamet şartı aranmadan kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına ilişkin gerekli olan detaylar haberimizde verilmiştir.

Kamu Personel Alım İş İlanları

ASELSAN, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar, ürün destek mühendisi, sistem test mühendisi, gömülü yazılım mühendisliği, yazılım, kalite mühendisi, hava füze sistemleri sistem mühendisi kadrolarında gerçekleşecektir. Kamupersonelalim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Hava ve füze sistemleri mühendis alımı: Söz konusu kadroya müracaat etmek isteyen adaylar üniversitelerin lisans düzeyinde elektrik, elektronik mühendisliği veya bilgisayar mühendisliği bölüm mezunu olması istenmektedir. Alanında en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtilmiştir.

Yazılım kalite mühendisi alımı: Bilgisayar mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, elektrik mühendisliği, elektronik ve haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Adayların alanında en az 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olmaları istenmektedir.

Gömülü yazılım mühendisi alımı: Söz konusu kadro için bilgisayar mühendisliği ve elektrik elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olmanız istenmektedir. Yoğun iş temposuna ayak uydurmanız ve yurtiçi veya yurtdışı seyahat engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Sistem mühendisi alımı: Üniversitelerin lisans düzeyinde elektronik ve haberleşme, kontrol ve otomasyon bölümlerinden mezun olan ve iyi düzeyde İngilizce dil bilgisi bilen adaylardan alım yapılacaktır.

Ürün destek mühendisi alımı: Mühendislik bölüm mezunlarından analitik ve eleştirel düşünme yeteneğine sahip olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır. Ekip çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve seyahat engelinin bulunmaması istenmektedir. Aktif şekilde araç kullanabilen adaylardan alım yapılacaktır.

Tercihen en az bir yıl iş tecrübesine sahip olmanız gerekmektedir.

Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

ASELSAN tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilanlar için kurumun resmi internet sitesi aracılığıile başvurular online olarak alınmaya başlanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum