ASELSAN Fabrikaları Personel Alımı Başvuru Ekranı ve Branş Kadroları

ASELSAN Fabrikaları Personel Alımı Başvuru Ekranı ve Branş Kadroları

ASELSAN üzerinden yayınladığı yeni ilanlar ile personel alımı başvuru ekranı açtı. ASELSAN fabrikaları branş kadroları ve o ilanlara nasıl başvuru yapılacağı detaylarını paylaştır. Kurum kariyeri Türkiye’nin gözde olanlar arasında yer alıyor.

ASELSAN Personel Alımı Başvuru Ekranı

Türkiye’nin gözde kurumları arasında yer alan ASELSAN’da kariyerine başlamak adayların hayalleri arasında yer alıyor. Sizlere depo ve stok yönetimi mühendisi alımı ilanını paylaşıyoruz. Diğer branş kadroları ve başvuru şartları için sayfa sonuna link ilave ettik.

ASELSAN Fabrikaları Detayları

Bu Pozisyonda En Önem Verdiğimiz Yetkinlikler Ve Deneyimler

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,

Depo ve Stok Yönetimi, Yalın Üretim (Değer Akış Haritalama, Hat Dengeleme, 5S, Kaizen, SMED, Kanban, Hoshin Kanri vb.) ve ERP Uygulamaları (özellikle SAP) alanlarında 5-12 yıl deneyimli,

İleri seviyede MS Excel kullanabilen,

Seyahat engeli olmayan,

İyi derecede İngilizce bilen,

Etkili yazılı/sözlü iletişim yetkinliği olan,

Lojistik alanında bilimsel/teknolojik gelişmeleri takip eden,

SAP MM-WM modülleri komutlarına iyi derecede hâkim,

SAP PP modülleri hakkında bilgi sahibi,

Raporlama ve analiz becerisine sahip.

Senden Neler Bekliyoruz?

Üretim Planlama süreçleri kapsamında planlama ile koordine olarak depo stok yönetimi ve lojistik faaliyetlerinin yürütülmesini kontrol etmek.

Yalın üretim faaliyetleri kapsamında yürütülen üretim saha çalışmalarını gerçekleştirmek ve süreçlerin iyileştirilmesinde etkin görev almak.

Depo ve Stok yönetimi kapsamında SAP ve diğer Bilgi Teknolojileri araçlarını kullanarak iş süreçlerinin iyileştirilmesi faaliyetlerinde bulunmak.

Depo ve Stok Yönetiminde, yeni ekipmanlar için yatırım faaliyetleri ve depo alanları için yerleşim çalışmalarında bulunmak.

Depo ve Stok Yönetimi çalışma alanları için satın alınan makine ve cihazların kullanıma alınması, cihazların doluluk oranlarının izlenmesi ve kaynakların verimli şekilde kullanılmasını sağlamak.
Envanter doğruluk oranının, en az iş gücü harcanarak yüksek seviyede muhafaza edilmesine olanak sağlayacak stok kontrol yöntemlerini belirlemek, konuyla ilgili teknik yayınları ve bilimsel/teknolojik gelişmeleri takip etmek.

Stok ve depo yönetiminde karşılaşılan problemleri belirlemek, çözüm önerilerini oluşturmak ve sonuçlarını takip ederek raporlamak.

ASELSAN Mikroelektronik Güdüm ve Elektro-Optik (MGEO) Sektör Başkanlığı bünyesinde Üretim Direktörlüğü - Üretim Planlama Müdürlüğü faaliyetlerimizde bize güç katacak Depo ve Stok Yönetimi Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

ASELSAN başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum